Začněte se učit cizí jazyk hned. A to rovnou v centru Prahy!

jazykové kurzy Praha

Umět cizí jazyk je v dnešní době téměř povinnost. Pokud víte, že vaše angličtina, nebo jiný cizí jazyk, lehce pokulhává, využijte znalostí a dovedností zkušených lektorů z jazykové školy v místě vašeho bydliště. V Praze je jednou z ověřených škol Institut jazykového vzdělávání (IJV).

Možná jste právě ten typ, co si myslí, že na jazyky nemá talent, a stále jejich učení odkládá. Čím déle ale otálíte, tím méně se vám do toho chce. Čas bude plynout a vy si budete říkat: „To už stejně nemá cenu“. Máte pravdu, cizí jazyk se nenaučíte ze dne na den. Abyste ho dobře ovládali, potřebujete roky! Ale už po několika lekcích se vám může zvednout sebevědomí a učení začnete brát jako koníček. Takže hurá do toho, kurzy angličtiny a dalších jazyků čekají!

Učte se cizí jazyk přímo v centru města

IJV je jazyková škola, která sídlí na Václavském náměstí a má jednu z největších nabídek vyučovaných jazyků, vyučuje se jich tu celkem 20. U každého z nich si můžete vybrat mezi několika kurzy. Mohou probíhat klasicky, ale také ve formě individuálních lekcí. Co se týče například angličtiny, můžete se ji učit v obecné rovině, či si zvolit anglickou konverzaci.

IJV nabízí i kurzy zaměřené na některé profese – lékaře a zdravotní sestry i právníky. Najdete tu i pomaturitní studium a kurzy speciálně určené pro firmy. Právě od významných českých firem má škola spoustu vynikajících referencí.

Online kurz je také jednou z cest

V dnešní době je online svět velmi oblíben. Mnohé kurzy, přednášky, webináře a semináře se konají právě v online prostředí. A jazyk se můžete naučit zrovna tak. IJV nabízí online jazykové kurzy ve 20 jazycích, a to buď šité na míru, kde budete jen vy a váš lektor, anebo skupinové, na kterých se můžete spojit se svými známými, přáteli nebo kolegy.

Ať vybíráte jakékoliv jazykové kurzy Praha, rozhodně se nezapomeňte mrknout na nabídku IJV, která má s vyučováním cizích jazyků 15 let zkušeností!