Využijte podnikatelskou příležitost jménem franchising

Franchising

Už jste slyšeli o podnikatelské příležitosti zvané franchising? Jedná se o podnikatelskou příležitost pro každého, kdo se chce postavit na své nohy. Podnikání je dnes velmi atraktivní činnost, která umožňuje lidem být pánem svého času. Bohužel si mnozí myslí, že je to procházka růžovým sadem, ale to tak opravdu není. Existuje ale způsob, jak začít podnikání trochu jinak, trochu snadněji, aniž byste museli vymýšlet název podniku nebo aniž byste museli investovat do reklamy. Tím způsobem je právě zmiňovaný franchising.

S pojmem franchising jste se možná už setkali. Jedná se o způsob podnikání – odkoupíte si a podepíšete licenční smlouvu, což vám dá oprávnění k tomu otevřít pobočku známé značky, která už má na trhu své jméno, která má slibnou budoucnost a zajištěnou reklamu. O stálých klientech ani nemluvě.

Franchising lze označit za nástup do už rozjetého vlaku, který však s sebou nese velkou zodpovědnost. Přece jen musíte udržet minimálně takovou laťku, jaká je již nastavena. Za ten nejtěžší krok se však označuje samotné rozhodování, pro jakou franšízu se rozhodnete.

Pro jakou franšízu se rozhodnete vy?

Franchising je dnes poměrně populární způsob podnikání, firmy do tohoto způsobu jdou s radostí, jelikož vědí, že se budou rozšiřovat, aniž by se hnulo prstem. Pro budoucí podnikatele je to skvělá příležitost, proč jí tedy nevyužít?

Jak jsme zmínili, nejtěžším krokem je to, pro jakou franšízu se rozhodnete. Díky tomu, že na základě franchisingu podniká nejedna společnost, výběr není snadný. Přesto pro vás máme tip.

Extéria Market je franšíza se slibnou budoucností

Tím tipem je franšíza Extéria Market, která má slibnou budoucnost, což je hlavní důvod, proč si otevřít pobočku právě této firmy. V současné době má firma Extéria na trhu už více jak osmnáct poboček, roste také na Slovensku. Pozitivem je samotný produkt, a sice poradenství v oblasti BOZP a PO, což jsou oblasti, které bude třeba mít vyřešené i v budoucnu. Co se týče návratnosti investice, už do jednoho roku můžete vydělávat sto tisíc měsíčně.

Sdílet článek