Učte se jazyky a buďte světoví

jazyková škola Praha 2

Začít se vzdělávat v oblasti cizích řečí je nejlepší investicí do každého studenta. A vůbec nezáleží, zda jde o čerstvého absolventa střední školy, dámu ve starších letech nebo věčného studenta. Hledáte-li v Praze vhodnou jazykovou školu, vsaďte na Britanniku. Ta byla otevřela v centru hlavního města již v roce 2009 a od prvních studentů až doposud se pyšní vynikajícími recenzemi, širokou škálou nabízených kurzů a rovněž 1 300 studenty, kteří ročně absolvují zkoušky napříč kurzy.

Jazyková škola aktuálně nabízí celkem deset světových jazyků a zapojit se můžete do firemních či skupinových kurzů, se zaměřením, v nabídce nechybí ani individuální kurzy nebo konverzační, obchodní a specializované kurzy, popřípadě velmi intenzivní a víkendové kurzy. Mnoho zájemců se rovněž hlásí do kurzů, jejichž cílem je příprava ke zkouškám.

Za hranice s jazykem

Co ocení každý nadšenec do jazyků, jsou zahraniční pobyty s výukou v oblíbených jižanských destinacích. Vzdělávat se a poznávat nové lidi či kulturu můžete díky jazykové škole třeba na Maltě, v Itálii či temperamentním Španělsku. Jazyková škola Praha je skvělou volbou pro každého, kdo chce zkusit nový, atraktivní vyučovací program a ocení servis pro klienty v ceně. Pro účastníky to znamená například zapůjčení učebnic, kreativní procvičování ústních i písemných dovedností a samozřejmě řada audio a video prostředků. Díky zajímavým videomateriálům BBC a National Geographic se naučíte rozeznávat britskou a americkou angličtinu.

Jak zjistíte svou úroveň?

Jazyková škola Praha 2 vám nabízí řadu dalších benefitů. Zajisté oceníte možnost otestovat své znalosti a vyzkoušet krátký rozřazovací test, díky němuž vám bude doporučena vyhovující úroveň tak, abyste v kurzu nezaostávali oproti ostatním účastníkům, popřípadě se nenudili. Pokud stále váháte, přijďte se podívat na ukázkovou hodinu zdarma, domluvte si kurzy přímo v práci a stejně tak nesmíte opomenout slevy či vouchery.