Trápí vás opakovaně graffiti? Opatřete svůj dům neviditelnou ochrannou vrstvou

Kvalitní antigraffiti nátěr

Pokud vlastníte dům ve čtvrti, kde velmi často dochází k tvorbě graffiti, je velmi vhodné investovat do ochranného antigraffiti nátěru. Ten sice tvorbě graffiti zcela nezabrání, ale vytvoří na fasádě ochrannou vrstvu, díky které vám pak bude umožněno barvu velmi snadno smýt.

Graffiti žádného majitele domu rozhodně nepotěší. Naštěstí nám ale dnes moderní technologie umožňují opatřit dům ochranným nátěrem, který je prakticky neviditelný a v případě potřeby je možné z něj smývat graffiti opakovaně.

Velkou výhodou antigraffiti nátěru je jeho velmi snadná aplikace i příznivá cena. Navíc, ochranná vrstva, která na fasádě vznikne, vám umožní barvu, kterou na ni nanesl sprejer, velmi snadno smýt. K odstranění graffiti postačí mokrý hadr a není zapotřebí jakýchkoliv chemikálií.

Antigraffiti nátěr Graffiti Magic

Kvalitní antigraffiti nátěr není třeba obnovovat i desítky let a barva fasády zůstává prakticky nezměněna. Mezi nejúčinnější antigraffiti nátěry patří výrobky značky Graffiti Magic, které jsou vyráběny ve Velké Británii. Jedná se o speciální nanonátěry, které je možné aplikovat na jakýkoliv povrch. Tento vodoodpudivý, ale stále prodyšný nátěr, chrání ošetřené povrchy nejen proti graffiti, ale také před nepříznivými povětrnostními vlivy nebo vylepováním plakátů.

Z ošetřeného povrchu totiž snadno odstraníte sprejové barvy, fixy nebo zbytky lepidla. Výrobky Graffiti Magic byly pro svou vysokou kvalitu použity také na sportovních stadionech ve Velké Británii při olympijských hrách v roce 2012. Všechna sportoviště zůstala čistá a bez graffiti až dodnes.

Envistore.cz

Výše zmíněné antigraffiti nátěry zakoupíte na e-shopu Envistore.cz. V nabídce e-shopu jsou kromě antigraffiti nátěrů také kvalitní odstraňovače graffiti. Vybrat si můžete z odstraňovačů pro různé typy povrchů.