S podlahovými mycími stroji se vám bude uklízet lépe a příjemněji

podlahové mycí stroje Unikont

K dokonalému vyčištění větších ploch vám většinou nestačí mít jen malý kyblík plný vody a k tomu kus hadru. Takový úklid by vám trval neskutečně dlouho a té vody, kolik byste přitom spotřebovali. Určitě to chce něco daleko více spolehlivějšího, co vám uklízení zpříjemní a bude umět uspořit nejen vodu, ale také mycí prostředky a čas.

Nejmodernější technika a jednoduchá obsluha

Podlahové mycí stroje Unikont si oblíbíte pro jejich snadnou obsluhu a dokonalost, s jakou umějí tvrdé podlahy čistit. Stroje na mytí podlah v jednom jediném pracovním cyklu namočí podlahu, vydrhnou ji kartáčem a následně z ní odsají všechny nečistoty. Mycí stroje se vyznačují nejmodernější technikou, která usnadňuje čištění i v nepřístupných rohových prostorech. Příjemným se jeví automatické nasazování a opětovné sundávání mycího kartáče. Základem podlahového mycího stroje je jeho tuhá, železná konstrukce. Mycí stroje Hakomatic jsou konstruované buď pro kráčející obsluhu, nebo pro obsluhu, která při úklidu na stroji sedí.

Kvalitní příslušenství je základem

Mycí kartáče, které jsou dodávány společně s mycími stroji Hakomatic, mají po obvodu ochranný gumový lem, jenž obrušuje společně se štětinami kartáček. To brání rozstřiku mycího prostředku mimo kartáč, čímž zároveň dochází k úspoře čisticího prostředku. Vše se samozřejmě projeví také v nižších finančních nákladech, které musí firma vynaložit na úklid svých prostor. Kombinace vysokých otáček mycího kartáče a jeho lemovací gumy má za výsledek výbornou kvalitu mytí podlah.

Hakomatic B45

Jedním ze zástupců dlouhé řady jednotlivých modelů mycích strojů Hakomatic je podlahový stroj na mytí Scrubmaster B45. Je určený pro úklid všech netextilních podlah. Výrobky Hakomatic vycházejí z potřeb a nároků zákazníků, jsou šité na míru tak, aby byly zároveň hospodárné a rychlé. Pro zamezení růstu plísní a bakterií v nádrži může být mycí stroj opatřený systémem Hako-Antibac.