Střežení plotu moderní technologií

perimetr

Ochrana majetku mnohdy vyžaduje nadstandardní opatření. Pokud nechcete mít svůj dům obestřený dvoumetrovým plotem, který navíc působí nevzhledně. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv řešení plotu, vyplatí se investovat do bezdrátového perimetru. Vysoce moderní perimetr se hodí prakticky pro každý typ plotu i vjezdová vrata. Perimetr je samozřejmě certifikován pro nejvyšší 4. stupeň zabezpečení objektů, a to soukromých i firemních. Určitě přesvědčí, že moderní bezdrátový perimetr je skvělou volbou, už díky minimálním nákladům na instalaci i následnou údržbu.

Životnost baterie 8 let

Certifikovaný perimetr zabezpečuje ochranu plotu a díky umělé inteligenci je zajištěna vysoká odolnost vůči falešným poplachům i povětrnostním vlivům. Během 24 hodin dochází ke dvěma zásadním kontrolám funkčnosti všech aplikovaných detektorů. Velkým plusem je téměř nulová náročnost na údržbu. Baterie v detektorech jsou měnitelné a při běžném provozu garantují funkčnost asi 8 dlouhých let. Dáváte-li přednost kamerové ochraně a hledáte špičkové zajištění, pak vás opět chytrý perimetr nadchne jednoduchým kombinováním bezdrátové ochrany a kamerového systému. Otočné kamery v online provozu navádí přesně na místo incidentu. Dalším nesporným bonusem je pokroková technologie přihlášena jako mezinárodní vynález. Perimetr lze instalovat na ploty s různým řešením. Perimetr funguje též na vratech a stejně tak jeho obvod nemusí i může být uzavřený. To znamená, že funguje v několika režimech. Čím vás špičková technologie překvapí, je interface systému, jež umožňuje zobrazení 3D vizualizace objektu v online prostředí.

Střežení plotů pomocí perimetru

Bezdrátová varianta perimetru umožňuje řadu služeb. Stěžejní je střežení plotu, přímé navádění kamer na místo narušení s přesností plus mínus tři metry a samozřejmě možnost rozšířit systém o kontrolu obchůzky strážných v prostoru perimetru, čímž zvýšíte předmětovou ochranu věcí na vytyčeném pozemku. Na závěr vás určitě přesvědčí o volbě bezdrátového perimetru praktická mobilita systému, když potřebujete přemístit nebo změnit části plotu.

Sdílet článek