Skladovací kontejnery v Praze a v Brně jsou výhodným řešením pro uskladnění předmětů a materiálu

samoobslužné sklady

Také si říkáte, mít tak někde svoje osobní sklady? Není to jednoduché získat navíc skladovací prostory, protože cena pronájmu se někdy značně prodraží. Se zajímavou myšlenkou přišla společnost Misterbox, která se specializuje na výrobu, přestavbu a pronájem lodních kontejnerů. Ve svých prostorách pak nabízí možnost využití samoobslužných skladů, které je možné si na jakoukoliv dobu pronajmout. Jaké jsou výhody této formy skladování?

Kontejnery, nebo skladové kóje?

Chcete-li mít svůj externí sklad, lze si pronajmout skladové kóje v budovách. Ty jsou oproti kontejnerům hůře přístupné. Ke kontejneru totiž zajedete autem a věci z něho vyložíte. Odpadá přesouvání předmětů do pater budovy. Kontejnery mají bytelnou konstrukci z kovu a věci v nich uložené jsou bezpečně uschovány před nepřízní počasí.

Bezpečnost na prvním místě

Pochopitelně že je velký důraz kladený na bezpečnost samoobslužných skladů. Kontejnery jsou neustále hlídány kamerovým systémem, navíc do prostoru skladu se dostanete pouze na základě použití bezpečnostního čipu. Ten obdržíte po uzavření nájemní smlouvy za pronájem skladů. Kontejner lze využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – tedy kdykoliv, kdy vy budete potřebovat.

Kde samoobslužné sklady najdete?

Firma Misterbox zřídila samoobslužné sklady v Praze 5 a Praze 10, velmi blízko centra. Další pak najdete v Moravanech u Brna. Nejvýhodnější je to  samozřejmě pro ty, kteří podnikají v Praze a v Brně a v blízkém okolí. Ovšem využívat skladovacích kontejnerů může kdokoliv z kterékoli části České republiky.

Jaké jsou výhody skladovacích kontejnerů?

Jako hlavní výhoda pronájmu skladů v kontejnerech je bezesporu cena za pronájem. Ta začíná už na 1 200 Kč bez DPH podle velikosti kontejneru. Protože je možné kontejner přemisťovat snadno z místa na místo, lze obsah vašeho skladu jednoduše společně s kontejnerem naložit na nákladní automobil a převézt tam, kam potřebujete.

Sdílet článek