Řekněte si ano na jižní Moravě

firemní akce

I když nejste odtamtud, možná by se vám stejně zamlouvala nejvíce svatba na jižní Moravě. Blízkost vinohradů a typická krajina pro tuto oblast se vám totiž hodně líbí. Místní v Ivani samozřejmě vědí, jak magneticky přitahuje návštěvníky kouzlo vinné révy, a umějí toho využít – třeba zrovna tím, že poskytují nejen hostinské a ubytovací služby.

Svatební veselí na barokní faře

Svatební místa jižní Morava – to znamená hlavně sluncem zalitá krajina, jež je přímo ideální pro pěstování plodiny, které k Moravě neodmyslitelně patří už po několik staletí. Tradice je dobré dodržovat, a proto na Vinařském dvoře na faře můžete ochutnávat jednotlivé odrůdy vína umně přetvořené v lahodný alkoholický nápoj rodinným vinařství Holánek. Říká se, že ve víně je pravda, tak ji zkuste najít právě ve sklepě na starobylé barokní faře, jejíž kouzelná atmosféra přímo láká k uspořádání nějaké významné životní události – třeba zrovna svatby.

Oslava až pro 100 hostů

Vinařský dvůr na faře je samozřejmě vhodný i pro uspořádání firemní akce nebo oslavy narozenin. Výhodou je možnost ubytování v nedalekých penzionech, takže se nebojte protáhnout oslavu dlouho do noci. Svatba jižní Morava může proběhnout zcela v režii Vinařského dvora, který má s pořádáním těchto druhů oslav bohaté zkušenosti. Využít lze letní zahrádky, sklípek pod farou a své svatební ano můžete říci uprostřed vinic s výhledem na nádhernou Pálavu. Prostory staré fary nabízejí místo až pro 100 hostů.

Vinařský dvůr poskytuje individuální přístup ke každému zákazníkovi

Vinařský dvůr pro novomanžele přichystá svatební pokoj a uspořádá svatební hostinu. Samozřejmostí je individuální přístup při zařizování svatební oslavy i nabídka služeb svatební manažerky. Menu bude připravené na míru přesně podle vašich požadavků. Součástí veselí může být také degustace těch nejlepších vín z vlastního vinařství.

Sdílet článek