Přiťukněte si výborným sektem na příchod nového roku

S blížícími se Vánocemi pravděpodobně i vy přemýšlíte, kde letos strávíte poslední den v roce. Určitě by to chtělo někde v krásném prostředí, kde se budete cítit dobře. A nejlépe se svými blízkými nebo přáteli. Stačí si najít vhodné místo – hotel, restauraci, horskou chatu, a vypravit se oslavit příchod nového roku. Máme pro vás několik tipů.

Do města, nebo do hor?

Co se výběru vhodné destinace ke strávení Silvestra týká, tak záleží na tom, čemu dáváte přednost. Někdo je raději ve městě, nejlépe s historickým centrem, kde si užije příjemné relaxování, dobré jídlo a pití a očekávání silvestrovské půlnoci. Jiní odjíždějí mimo městský ruch do hor, kde uprostřed krásné přírody si přesně v 0:00 hodin přiťuknou na přivítání roku 2023. Co třeba si zajistit silvestrovský pobyt s gurmánským zážitkem a pobytem v sauně? Hotel v Hustopečích vám přesně toto nabídne. Živá hudba, golf a lyžařský areál zase na vás čekají v Golf Resortu Hotelu Konopiště.

Silvestr v jižních Čechách

Pobyt v jižních Čechách vám určitě přijde vhod, protože tu můžete odpočívat třeba v lázních Třeboň. Odpoledne si zajdete na procházku k rybníku Svět, večer pak strávíte u sklenky dobrého vína a jídla v některé ze zdejších restaurací. Tu se opravdu dobře lenoší. Třeboň je historické město se zajímavým náměstím a zámkem, který pamatuje významný rod Rožmberků. Do Českého Krumlova to odtud sice není, co by kamenem dohodil, ale i to je jedna z možností, kde strávit Silvestr. Procházka starobylým městem je prostě nezapomenutelná. Ubytování v jižních Čechách tedy nabízí více možností. Třeboň a Český Krumlov nejsou jedinými jihočeskými městy, kde můžete strávit poslední den v roce. Neméně zajímavý je Jindřichův Hradec, Hluboká nad Vltavou, Lipno nad Vltavou nebo České Budějovice. Pokud hledáte vhodné ubytování, tak si rezervujte silvestrovský pobyt na Hotel.cz.