Originální party stan pro reprezentaci značky

reklamní nafukovadla

Každá firma moc dobře ví, že dobrá, kvalitní a originální reklama přitáhne nové zákazníky, zvýší pozornost potencionálních klientů a vryje se do paměti všech. Proto na velkých akcí přesně poznáte, kdo si dal záležet s přípravami a zvolil neotřelou prezentaci své značky či produktů a služeb. Chcete být také výjimeční, chcete se odlišit a vzbudit zájem? Pozvěte své zákazníky a obchodní partnery do svého stánku tak trochu jinak!

Pevná a odolná konstrukce pro nůžkové stany

Pneumatické stany jsou ideální volbou pro venkovní prezentace na volném prostranství, protože nechávají vyniknout unikátní konstrukci a kvalitní potisk. Reklamní nafukovadla jsou navržena tak, aby obstála v exteriérových podmínkách a zároveň dopřála stabilní zázemí pro vaše aktivity. A nemusí to být zrovna posezení s obchodními partnery, ale třeba jakékoliv společenské hry v rámci doprovodného programu akce. Díky jednoduché montáži, kdy vám rozložení stanu zabere pouhých pár minut, se nafukovací reklama jednoduše zajistí lanky či zátěžemi a díky ukotvení garantuje stabilitu a bezpečnost. I v momentě, kdy by došlo k náhlým výkyvům tlaku v důsledku změn okolní teploty, stan je vybaven bezpečnostními ventily chránící před prasknutím.

Vzhledem k vzdušné konstrukci a odolným těsným vložkám nepotřebujete ventilátor a aerodynamický tvar zároveň slibuje jisté odolávání poryvům větru při síle téměř do 40 kilometrů za hodinu. Stan lze variabilně uspořádat podle toho, zda chcete zapnout stěny potiskem dovnitř nebo ven.

Nezapomeňte na příslušenství

Aby byl váš nafukovací reklamní stan dokonalý, vyžaduje také příslušenství. To zahrnuje ruční či elektrickou pumpu a v neposlední řadě pískové závaží určené k zatížení nohou stanu. Jaké vybavení si zvolíte dovnitř stanu, je pouze na vás. Zda přidáte stylové sedací vaky pro komfortní odpočinek, popřípadě stolečky s letáčky a vizitkami, záleží skutečně jen na vaší fantazii. Jistotou ale zůstává, že kvalitní party stan nové generace bude vyhledávaným bodem mnoha návštěvníků i zákazníků.

Sdílet článek