Nová práce na vás čeká v realitách

plat realitního makléře

Už jste někdy sami využili služeb realitních makléřů a říkali jste si, jak skvělou mají práci, protože nemusí osm hodin denně sedět v kanceláři u počítače, komunikují s lidmi a čelí novým výzvám? Líbila by se vám rozmanitá práce plná zajímavých setkání, úkolů, sledování nových bytových i nebytových prostor a rodinných domů k prodeji či pronájmu? Baví vás lidem plnit sny? Chcete si přivydělat ke studiu, před důchodem, popřípadě hledáte přivýdělek po mateřské? Pak vyzkoušejte práci realiťáka se vším všudy.

Co vlastně dělá realitní makléř?

Pokud nevíte, jaká je práce realitního makléře, vězte, že klíčovým benefitem jeho práce je svoboda. Svoboda při plánování schůzek, domlouvání prohlídek a mapování terénu. Makléři se nemusí zpovídat šéfovi na poradě, fungují jako rovnocenný obchodní partner a pracují na svých zakázkách, z nichž mají provize. Podle toho má také realitní makléř plat. Ten odpovídá nasazení, ochotě na sobě pracovat, učit se a být stále lepším prodejcem, poradcem a psychologem. Nespornou výhodou je, že práci realitního makléře může dělat prakticky kdokoliv bez ohledu na věk, zkušenosti, studijní úspěchy či dosavadní praxi. Plat realitního makléře, který je cílevědomý, šikovný a skutečně se snaží, může dosahovat i šestimístných cifer. Navíc tuto práci můžete dělat kdekoliv, těšit se z dostatku volného času a přitom budovat své schopnosti. Díky stabilnímu týmu realitní kanceláře získáte správné startovací podmínky!

Začněte nově v Nově

Jestliže vás zajímá, jaké má realitní makléř práce a úkoly, neváhejte oslovit realitní kancelář RE/MAX Nova, jež aktuálně hledá nové realitní nadšence do svých řad a nabízí skutečně štědré startovací podmínky pro vybudování klientely a úspěšné pozice na trhu. Práce v realitách asi není úplně pro každého, stejně jako někdo není zručný nebo jazykově nadaný, ovšem jedná se o práci, která se vám brzy stane koníčkem a kromě slušných financí vás bude hřát i pocit, že pomáháte lidem bydlet a podnikat tak, jak si vždycky přáli.

Sdílet článek