Moderní fotovoltaika vám zaručí velké úspory a dlouhou životnost. Jakou zvolit?

Ačkoliv samotná technologie domácích solárních elektráren není nic nového, až v posledních letech raketově roste její popularita i v naší zemi. Není se vlastně čemu divit. Stačí se podívat na zdražující se účty za energie, nestabilitu na trhu s dodavateli, inflaci a další ekonomické strašáky. Toužíte po opravdových úsporách? 

Spolehlivá firma 

Vybrat si spolehlivé dodavatele není zase taková sranda. Díky popularitě fotovoltaiky se na trhu vyrojily desítky a desítky firem, které opravdu neposkytují kvalitní služby. Raději si tedy zvolte jen opravdové odborníky s dostatečným počtem pozitivních recenzí. 

Typickým příkladem je třeba fotovoltaika Praha od ALBA Energy. Tato společnost se zaměřuje na poradenství, přípravu i návrh, instalaci, zapojení do sítě, pomoc s vyřízením dotací i případný dlouhodobý servis. Díky tomu nebudete muset sami hnout ani prstem. Jaké balíčky služeb nejčastěji poskytuje? 

Podle výkonu

V rámci služeb dané společnosti si budete moci zvolit rovnou ze tří různě výkonných systémů. Malé a skromné domácnosti potěší takzvaný Ekonomický balíček, jenž počítá s ročním pokrytím až 3,5 MWh. Při běžné ceně energií to znamená úsporu přibližně 25 000 Kč. 

Středně velké rodiny často sahají po balíčků Optimum. Ten si hravě poradí až se 7 MWh ročně, přičemž zajistí úsporu přibližně 44 100 Kč. 

Na své si přijdou i opravdu početné rodiny s vysokou spotřebou. Ty se spoléhají na systém Maximum, který zvládne pokrýt více než 13 MWh. To znamená, že ulehčí vašim účtům přibližně o 72 000 Kč. 

Jak probíhá celý proces instalace? Jak vysoké dotace získáte? Mrkněte se na webové stránky instalace solárních panelů Praha a v mžiku si přečtete veškeré důležité informace. Zároveň najdete telefonní kontakt pro úvodní nezávaznou konzultaci zdarma.