Jak na půjčku s nízkým úrokem? Stačí zastavit nemovitost

Potřebujete vaše podnikání nabudit finanční injekcí? Způsobů, jak to udělat, je celá řada. Pokud ale má vaše firma hodnotný majetek, může vám pomoct podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti.

Jaké jsou výhody?

Podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti je skvělou volbou v případě, kdy vaše firma potřebuje peníze, ale zároveň se nechce zbavovat nahromaděného majetku. Ručením nemovitostí totiž dáte jistotu věřitelům, a ti vám díky tomu mohou nabídnout lepší podmínky v podobě nízkého úroku i splátky. Ručit jde přitom jak majetkem samotného klienta, tak i třetí osoby.

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou k dispozici i klientům, jimž odmítla půjčit banka kvůli záznamům v registrech. Výhodné jsou ovšem i pro ty, kterým by byla banka ochotná půjčit. Protože úvěr od společnosti Nebankovní finance trvá vyřídit mnohem kratší dobu. Díky husté síti obchodních zástupců rozmístěných po celé České republice pak můžete mít peníze na účtu už do dvou dnů od první žádosti.

Proč Nebankovní finance?

Společnost Nebankovní finance nabízí i celou řadu dalších přidružených služeb. Po celou dobu splácení můžete využít refinancování úvěru, čímž se dostanete k ještě lepším podmínkám. V případě, že byste se rozhodli půjčku předčasně splatit, navíc nemusíte platit žádnou dodatečnou přirážku.

Pokud máte o půjčku se zástavou nemovitosti zájem, stačí úvěr jednoduše poptat přes email nebo telefon. Vše tak vyřídíte z pohodlí domova a s pomocí jednoho z proškolených obchodních zástupců, jenž vám podrobně vysvětlí všechno, co je potřeba vědět. Zástavou vašeho majetku můžete dostat okamžitou finanční injekci až ve výši 10 milionů korun. S nízkými úroky a splatností až 30 let. Jestliže tedy potřebujete peníze na provoz nebo rozvoj vaší firmy, neváhejte a kontaktujte Nebankovní finance.