Kam na rodinnou dovolenou v zimě? Co takhle vyrazit na Valašsko do Beskyd

I zima nabízí spoustu možností k trávení volného času. Lze ho prožít prohlídkou exponátů v muzeích stejně jako lyžování na horách. Ta druhá možnost je ideální pro nadšené sportovce, kteří milují sníh a pobyt na čerstvém vzduchu. V Beskydech je krásně po celý rok, ale v zimě možná o něco více, alespoň pro ty, jež zimu a vše, co k ní patří, mají rádi.

Silvestr na horách

Vánoční čas lze strávit různě. Někdo utíká za teplem na jih k moři, protože ho česká zima nijak nenaplňuje a chce být daleko od všudypřítomného vánočních shonu. Jiní zase nejraději tráví svátky v přírodě, obklopeni lesy. Vánoce se blíží rychlým krokem a tak je nejvyšší čas začít přemýšlet, kde je strávíte. Co takhle tentokrát si najít třeba ubytování na Valašsku? Na dovolenou můžete vyrazit hned po Božím hodu a vydržet na ní až do Silvestra. Zejména dětem se může takové strávení svátků líbit. Ne nadarmo se říká, že změna je život. Penziony v Beskydech nabízejí pohodlně ubytování v lůně krásné přírody s dobrou stravou i možností si zalyžovat. Určitě stojí za to zde strávit i poslední den v roce.

Ubytování v Beskydech

Obec Trojanovice se nachází v okrese Nový Jičín na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Původně to byla pasekářská obec. V současné době je to jedno z center zdejší turistiky i zimních sportů. Z Trojanovic vede lanová dráha na Pustevny. Penzion v Trojanovicích je jednou z možností, kde strávit svou zimní dovolenou. Anebo se můžete ubytovat o kousek dále – penzion v Rožnově pod Radhoštěm také není špatné místo k pobytu. Zajímavé jsou také rekreační oblasti Čeladná, Bumbálka či Frenštát pod Radhoštěm, který je známý zejména skoky na lyžích.Pokud se chystáte vybrat si zimní dovolenou na českých, moravských či slezských horách, vybírejte penziony na Penzion.cz, kde je bohatá nabídka pobytů pro jednotlivce i rodiny s dětmi.