Investice jsou buď skvělá příležitost, nebo velké riziko. Jak s nimi začít?

V posledním roce a několika měsících jsme se všichni museli začít vypořádávat s ohromně divokou inflací. Ta nám zdražila energie, pohonné hmoty, potraviny, elektroniku, oblečení i všechny ostatní důležité předměty. Přesně proto se lidé postupně začínají učit, jak ochránit své těžce vydřené finance. Odpovědí je inteligentní investování. Jak začít? 

Zůstaňte v bezpečí 

Každý z nás se již zajisté setkal s ohromným množstvím reklam i telefonátů, které nám slibují pohádkové zbohatnutí během několika málo měsíců. Buďme k sobě upřímní. Reálné a poctivé zhodnocení financí pro začátečníky se pohybuje okolo 10 až 15 procent ročně. Nabídne-li vám tedy někdo desítky (nedejbože stovky) procent za stejné období, raději dejte ruce pryč. 

Mezi nejpopulárnější a ověřené možnosti pro začínající i zkušené investory patří známá platforma Bondster. Jedná se o intuitivní online systém, s nímž se naučíte pracovat maximálně během jedné hodiny. Jakým příležitostem se věnuje? 

Zajímavé možnosti 

Daná platforma vám otevře dveře do světa zajištěných úvěrů do nemovitostí. Právě nemovitosti se řadí mezi nejstabilnější a nejbezpečnější způsoby zhodnocení vůbec. Nemusíte přitom disponovat miliony, abyste se mohli zúčastnit. Bohatě vám totiž postačí několik stovek korun (investovat lze i v Eurech). Zkrátka a dobře si sami vyberete zajímavý projekt a budete se na něm podílet se zvolenou částkou. 

Průměrné roční zhodnocení uživatelů se přitom pohybuje okolo 14 %, což rozhodně stojí za zkoušku. K tomu připočtěte složené úročení kalkulačka a ihned získáte představu, jak mohou vaše finance postupem času růst. 

Zajímá vás více informací? Není nic snazšího, než si otevřít webové stránky pod vloženými odkazy a přečíst si šikovně napsané blogové články.