Hurá na zahradu za zábavou

dětské domečky Herold

Pobyt na čerstvém vzduchu dětem velmi svědčí, důkazem toho jsou i stále se rozšiřující hřiště a herní prvky v městech. Zábava venku může mít celoroční charakter, což otužuje dětský organismus a zároveň dětem ukazuje, že svět není pouze ten virtuální u počítače či chytrého telefonu. Chcete-li také děti podpořit v trávení času venku se svými vrstevníky, hrami na udatné rytíře a princezny, pak hledejte vhodná dětská hřiště na svou vlastní zahradu. Hřiště lze jednoduše skládat a vylepšovat pomocí skluzavky, lana, horolezecké stěny, popřípadě pak zvažte instalaci dětského domečku s využitím po celý rok.

Zpátky do dětských let

Dětské domečky Herold slibují zábavu v každém věku. Bude vás bavit vymýšlet hry a situace, při nichž se z vás stane třeba princezna, prodavač zmrzliny nebo lesní bojovník bránící své stromové království. Využití je opravdu široké. Navíc domeček lze velmi snadno vylepšit kvalitním dřevěným příslušenstvím. Do domečku tak můžete přidat například lavici, stolek či stabilní dětskou židličku. Zapomeňte na nudný domek a udělejte svým dětem radost barevným domečkem! Všechny nabízené varianty domků nejen pro děti jsou vyrobeny z ošetřeného dřeva a slibují nenáročnou montáž i údržbu. A zůstávat rozhodně nemusíte pouze u klasické varianty provedení, žádané jsou stejně tak domky ve tvaru tepee či domečky se zaoblenou stříškou. Přesvědčte se sami a sledujte více na webu.  

Herní prvek, který neomrzí

Ať už má vaše dítko tři roky nebo deset, hra venku na hřišti či v domečku jej neomrzí. Hřiště jsou navíc certifikována a splňují požadované normy, dají se pohodlně rozšiřovat o další herní prvky odpovídající věku dětí. Vytvořte dětem na zahradě, na chalupě u babičky nebo za domem parádní hřiště, kam budou rádi chodit se svými kamarády a trávit dětství, tak jak si jej pamatujeme my dospělí, bez počítače a mobilů.

Sdílet článek