Hrvaska.net – prověřené ubytování v Chorvatsku

Chorvatsko je synonymem snadno dostupné dovolené u nedalekého moře. Abyste se zbytečně nestresovali výběrem ubytování na místě nebo na poslední chvíli, je tu Hrvaska.net. Pomocí tohoto portálu si naleznete ubytování dle svých představ.

Jak to funguje?

Ať už chcete u moře jenom odpočívat, nebo prožít aktivní dovolenou s výlety za památkami, na webu Hrvaska.net váš ideální pobyt 100% naleznete. Prvním krokem je vyplnění polí ve vyhledávacím formuláři, která se týkají termínu dovolené, regionu, města a počtu osob. Svůj požadavek můžete zkonkretizovat úrovní ubytování a volbou stravování. Záhy se vám zobrazí pestrá nabídka hotelů, penzionů, apartmánů a ubytování v soukromí. V ní si můžete jednoduše filtrovat a řadit dle ceny, doporučení nebo kategorie.

Když si nevíte rady

Hledáte dovolené Chorvatsko, ale nemáte konkrétní představu, v jakém regionu byste ji chtěli strávit? I na toto je na webu Hrvask.net myšleno. Jednotlivé regiony vám jsou přehledně představeny. Navíc jsou jejich informace doplněny též o typ pláže. Vy tak jednoduše zjistíte, zda je ve vybrané destinaci pláž písečná, oblázková, skalnatá či betonová. Všechno potřebné je zde uvedeno na jednom místě, vy tak například nemusíte dohledávat, jaké bude počasí a teplota. Předpověď je tu uceleně uvedena pro všechna přímořská města na 3-7 dní dopředu.

S bazénem nebo bez?

Dalším způsobem, jak hledat, je volba zrychleného vyhledávání. Stačí kliknout na předvybrané populární filtry. Těmi jsou nabídky pro rodiny s dětmi, dovolená se zvířaty, all inclusive, hotely s bazénem atd. Obratem se načte nabídka měst, v nichž je vybraný typu ubytování. U nich se ihned dozvíte, jaká je ve kterém termínu cena a co vše zahrnuje. Nechybí ani hodnocení hostů, podle něhož si můžete jednotlivé nabídky mezi sebou porovnávat.