HQD – Kouření nové generace

Cigarety dnes patří už mezi globální problematiku, protože nejen zhoršuje zdraví, ale také významně znečišťuje životní prostředí. Navíc každý kuřák ví, jak je složité s kouřením seknout, protože chuť na nikotin a pocit mít něco v ruce, je silnější než přesvědčení, že se jedná o velmi špatný zlozvyk. Někdo bojuje s horší kondicí, pro jiné je klíčový nepříjemný zápach z cigaret, který se zažere do oblečení, záclon i dechu. Naštěstí jde doba dopředu a klasickým cigaretám dnes už konkurují moderní elektronické cigarety.

Nové cigarety HQD vape

Vypadají stylově, působí jako módní doplněk, snadno se ovládají a skvěle voní – řeč je samozřejmě o jednorázových elektronických cigaretách, které se nikde nemačkají, jednoduše se přiloží k ústům a zapnou se pomocí tahu. Co vás mile překvapí, je u HQD cena. Jsou cenově dostupné, navíc barevně rozličné a v mnoha žádaných příchutích od citrusových plodů, přes červené ovoce až po nestárnoucí a ověřené kombinace chutí, jež si zamilujete. Elektronické cigarety vybírejte pečlivě a vždy u jen prodejců, kteří mohou doložit potvrzení o kvalitě. Určitě se vyhněte pofidérním prodejcům a různým stánkařům, u nichž nevíte, odkud zboží pochází, jakým způsobem je skladováno a zda nedochází k jejich přebalování.

Stovky potahů

Nespornou výhodou jednorázových cigaret z dílny HQD je jejich všestrannost. Využijete je kdekoliv, kdykoliv, snadno je zapnete a vychutnáte. E-cigareta sází na kvalitní chuťový zážitek, hustý dým a plný počet potahů. V nabídce tak seženete cigarety garantující až 300 potáhnutí, nechybí ale i modely s dvojnásobkem plných tahů! Luxusní model HQD 600 nabízí 600 tahů v originálních příchutích. Objevte například provokativní růžovou cigaretu v chuti sladké žvýkačky, ledový meloun či mango a hroznové víno. Jakmile začne docházet šťáva, cigareta zabliká, a vy tak budete vědět, že je čas pořídit si nový kousek.