Hledáte opravdu spolehlivý, stabilní a rychlý internet?

V dnešní době nedáme bez internetu ani ránu. Online svět nám pomáhá s prací, podnikáním, vzděláváním, socializací, zábavou a množstvím dalších běžných činností. Dávejte si však pozor – ne každý poskytovatel plní sjednané závazky. Kdo vám zajistí vážně poctivé připojení?

Rychlost, o jakou si řeknete

Zdaleka nejčastějším kamenem úrazu je fakt, že spousta poskytovatelů nedodržuje takovou rychlost, kterou mají uvedenou ve smlouvě. To je velký problém. Mezi opravdu ověřené dodavatele připojení patří třeba oblíbená společnost Zrychluj.cz.

Tito odborníci zajišťují připojení na 99 % míst v celé České republice. Ihned po úvodním kontaktu se u vás zastaví do pouhých 24 hodin a zcela zdarma zapojí i aktivují nový internet. Poté vám poskytnou nonstop zákaznickou linku, kam můžete kdykoliv zavolat a na cokoliv se zeptat.

Tři základní balíčky služeb

Budete si moci vybrat rovnou ze tří základních druhů připojení. Pojďme si je představit blíže:

  • Základní balíček S – ideální volba pro běžné uživatele. Dočkáte se stahování o rychlosti 250 Mb/s, nahrávání o rychlosti 250 Mb/s a TV tarifu zdarma. Zaplatíte 399 Kč měsíčně (prvních 6 měsíců pouze 299 Kč).
  • Standardní balíček M – pro pracovní použití a bezstarostné hraní online her. Dočkáte se stahování o rychlosti 500 Mb/s, nahrávání o rychlosti 500 Mb/s a TV tarifu zdarma. Zaplatíte 499 Kč měsíčně (prvních 6 měsíců pouze 299 Kč).
  • Prémiový balíček L – nejlepší řešení pro streamery, Youtubery, milovníky stahování/nahrávání a další náročné uživatele. Dočkáte se stahování o rychlosti 1 000 Mb/s, nahrávání o rychlosti 500 Mb/s a TV tarifu zdarma. Zaplatíte 699 Kč měsíčně (prvních 6 měsíců pouze 299 Kč).

Mrkněte se na webové stránky internet v Mladé Boleslavi. Ihned si budete moci vybrat ideální připojení.