Hledáte levnější alternativu pro zastřešení velkých ploch?

Montované haly

Pokud jste si na otázku odpověděli kladně, pak pro vás máme super tip. Zapomeňte na drahé haly, které mají standardní zděné zdi a plnou střechu, dejte přednost montovaným halám. Najdou totiž široké spektrum využití v mnoha průmyslových odvětvích, zemědělství a poslouží jako sportoviště, hangár i jezdecké zázemí. Co vás určitě přesvědčí, jsou značně nízké náklady na údržbu, stejně tak možnosti na rozšíření či propojení montované haly s dalšími budovami.

Nechejte si sestavit halu na klíč

Montované haly na klíč předčí vaše očekávání, neboť vám odpadnou starosti o samotnou realizaci. Součástí hal je rychlá montáž i snadná demontáž a možnost přemístění na jiné místo. Česká firma specializující se na montované haly vyrábí všechny své produkty v České republice. Investuje do moderních technologií, rozvíjí svou působnost a inovuje postupy i procesy. Díky tomu našly české haly celosvětové uplatnění, a to například v Rusku, Norsku i Afganistánu.

Hala může mít mnoho podob, velmi žádané a vyhledávané jsou průmyslové haly splňující požadavky na dostatečný prostor. Díky montovaným halám si můžete dopřát vlastní hangár či sportovní halu s využitím po celý rok. Značně žádané jsou též zemědělské haly vhodné pro skladování techniky i krmiva pro dobytek, stejně tak k ustájení koní či přehlídky. Nejen hotely využívají od českého výrobce různé přístřešky, díky nimž zastřešíte jakýkoliv prostor v libovolném tvaru.

Speciální materiály jsou odolné

Vzhledem k tomu, že se jedná o venkovní haly s využitím po celý rok, je nutné této skutečnosti přizpůsobit i samotné materiály. Ty se vyznačují odolností, dlouhou životností a stálostí. Konstrukce jsou dodávány ve čtyřech základních typech tak, aby nabídly maximální oporu vaší haly. Každá hala se dá doplnit o zajímavé prvky – například osvětlení, vrata, tribuny, topení i větrání a odvětrávání. Díky tomu se stane plnohodnotnou plachtou a vy stále významně ušetříte!

Sdílet článek