Kvalitní tonery různých značek

tonery a cartridge

Již zase sledujete hladinu náplně a je vám jasné, že si musíte pospíšit s koupí nové? Samotná výměna probíhá jednoduše a vše bude perfektně fungovat, když vsadíte na nákupy od prověřených prodejců. 

Výběr správného toneru

Zakoupili jste novou tiskárnu a přesně netušíte, jaké tonery a cartridge budou těmi správnými? Pokud váháte s koupí, zaměřte se na několik způsobů nalezení vhodné náplně. Za prvé lze vybírat podle názvu tiskárny, podle čísla tiskárny, podle čísla toneru. Určitě je nejlepší znát typ vámi vlastněné tiskárny. Označení naleznete na obalu či na samotném toneru, jde ve většině případů o nakombinovaná písmena a číslice. Kdykoliv však lze navštívit osobně 2 pobočky v Praze, které sídlí na adresách Žitná 19, Praha 1 a Moskevská 22 v Praze 10, kde vám ochotně pomohou. Nechybí bohatý výběr tonerů pro laserové tiskárny s vysoce kvalitními náplněmi od známých značek. Zajděte si pro tonery, do Tonery, protože jde o firmu založenou již v roce 1992. Stále se zde sledují nejnovější trendy a nabízí se kompatibilní řešení inkoustových a tonerových kazet, které se vyrábí i pro zahraniční trh. Na prvním místě vždy stojí spokojenost zákazníka. 

Renovované tonery vám ušetří finance

Mnoho současných firem se přiklání k pořizování renovovaných tonerů, protože jsou cenově výhodnější. Skutečně představují úsporu, pokud si je ovšem vybíráte u ověřených prodejců. Příliš levné a neověřené zdroje vám naopak uškodí a poničí tiskárnu, či alespoň sníží její životnost. Repasované tonery od společnosti s dlouholetými zkušenostmi jsou naprosto bezpečné pro používání. Jistě vás potěší další sleva pro zákazníky, protože repasované tonery lze získat se slevou 10 %, stačí využít slevový kupon RENOVACE. Navíc počítejte s plnohodnotnou zárukou na 24 měsíců a se splněním nejpřísnějších měřítek kvality, která jsou srovnatelné s novými náplněmi.

Sdílet článek