Firma Extéria řeší BOZP po celé České republice

Extéria

Bezpečnost práce a požární ochrana by se rozhodně neměla podceňovat v žádném podniku. Jedná se o oblasti, které je nutné mít vyřešené, jinak na to můžeme doplatit. Neohlášené kontroly ze státní správy chodí dnes a denně, navštěvují jednu firmu po druhé. V případě, že se přijde na to, že bezpečnost práce a požární ochrana není vyřešená, udělují se obrovské pokuty, které se mohou vyšplhat a do řádů stovek tisíc korun. A to za to rozhodně nestojí. Firmy by se tak měly zamyslet nad tím, jestli si raději nenajmou služby jiné společnosti, jež se na BOZP a PO zaměřuje. To, co firmě zaměřující se na bezpečnost práce a požární ochranu zaplatí, není ani zlomek pokuty, kterou by firmy musely platit v případě, že by se odhalilo nevyřešené BOZP a PO. 

V současné době se na území České republik nachází více jak čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to BOZP a PO. Právě tito podnikatelé však na svou nevědomost co nejdříve doplatí. Raději zavčasu využijte služeb firmy, která se o BOZP a PO postará tak, abyste v případě kontroly ze státní správy prošli na výbornou. 

Do rukou jaké společnosti se vložit?

Mnohé firmy si pokládají otázku, do rukou jaké společnosti se vložit. Přece jen na trhu firem, které se zaměřují na BOZP a PO, neustále přibývá. Doporučujeme firmu Extéria, jež dnes řeší BOZP a také PO po celé České republice. Mimo jiné působí i na Slovensku.

Proč zvolit firmu Extéria?

Chcete mít vyřešené BOZP a PO kvalitně a za skvělou cenu? Pak nad Extérií neváhejte. Jedná se o společnost, která nabízí kvalitní služby za nejnižší ceny na trhu. Ceny skutečně nedopadají na kvalitu poskytovaných služeb. Cena za služby se vyčíslí předem, nic navíc se neplatí, a to ani v případě, že se ujede více kilometrů či že technik z Extérie ve vaší společnosti stráví déle času, než jak plánoval.

Sdílet článek