Bazény z Českých Budějovic

nadzemní bazén

Bazén je skvělý způsob, jak můžete vy i vaše děti trávit volný čas. Ať už navštěvujete aquaparky nebo v létě koupaliště, vždy si užijete spoustu zábavy. Pokud jste majitelem rekreační chaty nebo penzionu, může být takový bazén dalším vyžitím pro vaše klienty. Obzvláště vyberete-li si bazén krytý před deštěm či nepříjemným větrem. To pak rodiny mohou trávit celý den u bazénu, aniž by příliš záleželo na tom, jaké je počasí.

Společnost Izoplast a.s. nenabízí jen bazény, ale také sauny, vířivky, hydroizolaci střech a spodních staveb, a to nejen v Českých Budějovicích, kde má své sídlo. Specialisté na bazény, kteří jsou zaměstnáni v této společnosti, vám pomohou vybrat ten pravý bazén přesně podle vašich představ a finančních možností.

Cenově nejdostupnější a nenáročné na údržbu jsou nadzemní bazény. U nich nejsou potřeba výkopové práce, stačí jen dostatečně velký rovný terén. Především kvůli celkovým nízkým nákladům na jejich pořízení i provoz se pro ně rozhoduje nejvíce zákazníků. A vyberou-li si nadzemní bazén vyrobený z kvalitního plastu, poslouží jim mnoho let.

Plastové bazény nabízí společnost Izoplast a.s. ve vysoké kvalitě a dokáže vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Vybrat si můžete mezi různými tvary. K dispozici jsou klasické oválné, kruhové i obdélníkové. Zvolit si můžete samozřejmě i přesně takový rozměr, jaký potřebujete. Ať si vyberete jakýkoli, materiál, ze kterého bude bazén vyroben, na slunci nevybledne a je odolný vůči mechanickému poškození.

Pokud chcete bazén s co nejsnazší údržbou, doporučujeme plastové kruhové bazény. Tyto nemají žádné rohy, ve kterých by se mohly držet bakterie či vodní kámen. Jsou vyrobeny z deskového polypropylenu odolného vůči chemikáliím, které se používají na zimní údržbu bazénu.

Rodiny s dětmi určitě ocení snížené náklady a starosti s návštěvou koupališť. I v malém bazénu se dá užít spoustu zábavy a navíc máte pod kontrolou čistotu vody i množství chemikálií v ní obsažených.

Sdílet článek