Zdravotnická zařízení se stylovým vybavením a oděvy

fonendoskop

Už jsme si u zdravotnického personálu dávno všimli používání stejného oblečení. Dá se tvrdit, že celkový dojem z podobných institucí působí chladně, ale i to se jednoduše změní, když k převažující bílé barvě přidáte barevné odstíny.

Správné kombinace vylepší celkový vzhled

Úsměv vždy pomůže prolomit ledy mezi ošetřujícím a pacientem. I ve zdravotnictví však můžete vypadat elegantně, stylově a zároveň splňovat požadavky na předepsané doplňky a oblečení. Pracovníci stále preferují čistě bílou barvu, ale rovněž se setkáte se zelenými, modrými a dalšími variantami. Co však dovede značně znepříjemnit pracovní dny, to jsou nepříjemné materiály. Proto vsaďte na osvědčenou kvalitu, která se velice příjemné nosí. Americká módní značka Cherokee používá bavlnu a strečové látky. Rovněž dostala na trh pohodlné střihy v bohatém výběru barev. Kombinování zvládnete i vy, stačí si vybrat nejrůznější kalhoty, blůzy, čepice a uniformy.

Praktické doplňky k pracovnímu outfitu

Oblékání u lékařů a zdravotníků vypadá celkem jednoduše. Každý si určitě všiml, že jim skoro nikdy nechybí fonendoskop. Někdy ho mají zastrčený v kapse pláště, jindy bývá zavěšený kolem krku k rychlému použití. Každý si určitě vzpomene na přístroj, který ho dost studil, když doktor poslouchal srdíčko. Fonendoskopem probíhá základní vyšetření srdce, plic, měří se tlak poslechovou metodou a sledují se pohyby ve střevech. V současné době mají fonendoskopy poslechové kroužky potažené plastem, aby si pacient nestěžoval, jak moc ho studí ta kovová věcička. Přístroje nepostrádají membrány, aby se docílilo dokonalejšího přenosu zvuku bez rušivých elementů z okolí. A můžete si vybírat z nejrůznějších barev, jak jednokanálové, tak dvoukanálové provedení. Vyberte si svou oblíbenou levandulovou, růžovou, modrou, tyrkysovou, smaragdovou, limetkovou, malinovou atd.

Sdílet článek