Vánoční půjčka přijde jako na zavolanou, když nemáte na dárky

vánoční půjčka

Dnešní doba nabízí spoustu možností, přes internet sjednáváme pojištění, dohodneme si přechod k jinému mobilnímu operátorovi a tak podobně. Samozřejmostí jsou i online půjčky, jež přinášejí peníze na naléhavé výdaje, ale pomáhají vlastně kdykoliv, kdy je třeba – například i při pořizování vánočních dárků. Měli jste jiné platby a nedostává se financí na pořízení něčeho hezkého vašim blízkým? Potom pomůže malá a dobře promyšlená půjčka, třeba v rozsahu dvou nebo tří tisíc korun.

Bez zbytečného čekání nebo plateb předem

Co je nejhoršího na každém čekání? Nervy, ztracený čas, který bychom mohli investovat snad kamkoliv jinam? Jistě, uprostřed předlouhé fronty se každému zrovna tyhle myšlenky prohánějí hlavou. Naštěstí platí, že vánoční půjčka znamená klid a pohodu, dá se vyřídit přímo z domova, stačí jen krátká chvíle u počítače nebo tabletu. Bez návštěv poboček, dlouhé konzultaci tváří v tvář s makléřem, diskrétně a klidně. O jak vysokou částku vlastně může jít?

  • 1 až 15 tisíc korun. Záleží na tom, jak velký dárek chcete pořídit – a také, pro koho to bude!
  • Doba splatnosti může být klidně jen jeden týden, ale třeba také až 28 kalendářních dnů. 
  • V případě, že je žádoucí prodloužení splatnosti, je možné dohodnout se na dalších 4 týdnech. 

Vidíte sami, že půjčka 4000 Kč se tedy nemusí splatit hned do Tří králů, ale pokud je to zapotřebí, počká ještě o něco déle. Prodloužení je za malý poplatek a jen tak mimochodem – bez udávání důvodu, takže nepůjde o nějaké dlouhé jednání s nejistým výsledkem. Stejně tak i samotná půjčka je bezúčelová, vyhnete se tedy další složité administrativě, dokládání účtenek a faktur nebo dalších věcí, které jen zbytečně odčerpávají dobrou náladu a nepřinášejí žádný užitek. 

Diskrétně a bez zvědavých pohledů, naprosto na cokoliv

Výhodou těchto půjček není jen to, že jsou zcela bezúčelové. Nabídnou totiž jednání, které bude skryté před očima veřejnosti, což znamená, že ani soused, lačný veškerých novinek, se nemusí o plánovaném úvěru vůbec nic dozvědět. Nakonec, proč by měl mít detailní informace o každém vašem kroku? Veškeré informace svěřené nebankovním poskytovatelům půjček jsou naprosto důvěrné. Mimochodem, co na sebe budete muset prozradit, když se chystáte sjednat podobný krátkodobý úvěr? 

Krátká bude nejen smlouva, ale i úvodní kontaktní formulář 

Samozřejmostí jsou základní kontaktní údaje, jimiž prokážete svou totožnost. Vyžadováno je i číslo bankovního konta, protože půjčky na složenku a podobné věci už jsou dávno zapomenutou minulostí. Usnadní to výplatu peněz, která bude mnohem rychlejší. Věděli jste, že v moderní době budete čekat nanejvýš patnáct minut? Po schválení půjčky je celý převod opravdu instantní, možná budete až sami překvapeni tou rychlostí. Bonusem je i poměrně krátká smlouva, jde totiž vlastně jen o několik málo vět, rozhodně nečekejte žádné obsáhlé formulace. 

Transparentní poskytovatel je přece sázkou na jistotu

Musíte mít jasno, že poskytovatel je férový – podle čeho to poznáte už na první pohled? České sídlo, které se nachází nejlépe v některém z větších měst, dlouholetá stabilní pověst, proti které nelze objektivně nic namítat. Mají dobrou zkušenost i vaši známí a přátelé? Jistě, i to je velký plus, protože není nad reference lidí, jimž důvěřujete. A jen tak mimochodem, sjednávejte si jen takovou půjčku, o které víte, že vám nebude dělat problémy. Mělo by jít o částku, jíž si můžete dost dobře dovolit i vzhledem ke svým pravidelným měsíčním příjmům. Dluhová past čeká na ty, kteří si nic podobného příliš nerozmýšleli, vy tuto chybu raději nedělejte!

Sdílet článek