Ubytování v srdci jižní Moravy

Jižní Morava se ročně stane cílovou destinací nejen českých turistů. Cestovatelé sem zavítají nejen za vyhlášenými vinicemi a nejlepšími odrůdami vína. Jižní Morava nabízí více než dvě stovky tipů na výlety a poznávání zdejších krás. Už při první návštěvě vás uchvátí atmosféra sluncem zalitých vinic a zdejší hospůdky s vyhlášenými českými pochoutkami. Ať už se rozhodnete procestovat jih Moravy na kole, vyšlápnout si do zdejších kopečků či snad trávit čas u vody, tady najdete opravdu vše.

Kde se ubytovat?

Zajímavé je ubytování v Pavlově, při pravém břehu vodní nádrže Nové Mlýny. Výborná poloha na úpatí Pavlovských vrchů poskytuje skvělou výchozí polohu na výlety a cestování. Najdete zde řadu vyhlášených vinařství a výbornou českou kuchyni. Pokud hledáte levné ubytování Pavlov, nabízí se oblíbený a turisty vyhledávaný penzion s kompletním zázemím pro pohodovou dovolenou s rodinou i výlet v početnější skupině. Penzion disponuje kapacitou 31 lůžek v moderních pokojích. Výhodou je bezplatné parkování přímo u penzionu a samozřejmě též úschovna kol v uzamykatelné garáži. Ubytovat se mohou rodiny s dětmi i milovníci zvířat se svým čtyřnohým kamarádem. V ceně máte vydatnou snídani, objednat lze pro jedlíky i polopenzi. Penzion disponuje výbornou restaurací s venkovním posezením a možností ugrilovat si maso i sýry. Penzion je častým cílem nejen pro rodiny a páry, velké oblibě se zde těší firemní večírky a prostory jsou též využívány k vzdělávacím a společenským událostem. Vinárna s restaurací pojme až 60 osob a nabízí příjemné prostředí s typickou jihomoravskou tématikou.

Pohoda jako doma

Penzion sází na rodinnou atmosféru, kterou podtrhuje osobitý přístup majitelů. Ti se vám vynasnaží splnit jakékoliv individuální přání, aby byl váš pobyt maximálně komfortní. Poradí vám, kam se vydat, doporučí služby v okolí a navedou na správnou cyklostezku. Rezervujte si svůj pokoj včas a těšte se na parádní dovolenou s příchutí bobulí.