Prožijte neobyčejné léto v Augustiniánském domě

wellness pobyt

Hledáte místo, kde byste mohli prožít část léta v uklidňujícím i inspirativním prostředí s mnoha možnostmi aktivního i pasivního odpočinku, a navíc s nádechem historie? Potřebujete jedinečné prostředí pro své firemní akce? Přesně to, a ještě něco navíc vám nabízí wellness & spa hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích. Bohatá nabídka různých druhů pobytu je pečlivě sestavena tak, aby dokázala uspokojit každého zájemce o poklidnou relaxaci a zotavení těla, neobvyklé zážitky, společenský život, o kulturu, hudbu nebo o rodinnou dovolenou s dětmi.

Relaxace, zábava i sportovní vyžití

Ať si zvolíte pro letošní léto krátkodobý nebo dlouhodobý wellness pobyt, můžete počítat s dokonalými službami po celou dobu. Zvolit si lze relaxační či wellness pobyt s polopenzí či plnou penzí, masážemi, koupelemi a dalšími procedurami, které vám poskytnou dokonalé uvolnění a posílí vaše zdraví. Chcete-li se věnovat sportovním aktivitám, nabízí se vám možnost zahrát si badminton nebo petanque přímo v hotelové zahradě nebo se na zapůjčeném horském kole projet na některé z mnoha místních cyklotras. Milovníci minigolfu, tenisu i dalších skupinových her mohou využít sportovní areál Luhapark v blízkosti Augustiniánského domu.

Letní grilování s hudbou

V Augustiniánském domě o vás bude dokonale postaráno – kromě zvoleného typu stravování a návštěv restaurace či lobby baru se lze osvěžovat letními drinky a limonádami na terase s výhledem do zeleně. Také se můžete zúčastnit pravidelného středečního a sobotního letního grilování a ve středu si také užívat živou hudbu – hru na piano nebo akustickou kytaru. Bavit se a užívat si grilovaných dobrot za příjemného hudebního doprovodu mohou za poplatek i další zájemci, kteří nejsou v Augustiniánském domě ubytováni.

Speciální terapie i návrat do historie

Každý, kdo touží po osvěžujícím odpočinku a chce se zaměřit na soulad mysli, duše i těla, by měl využít nabídku augustiniánských rituálů a speciálních letních masáží, které provádějí proškolení wellness terapeuti. Meditovat je možno v přírodě i hudebním altánku, na procházku se lze vydat do Zahrady 6 smyslů. Hosté se mohou zúčastnit rituálu „Sám sobě terapeutem“ nebo augustiniánských saunových rituálů či se objednat na speciální terapie. Služeb augustiniánského domu opakovaně a k plné spokojenost využilo již mnoho významných osobností, jako byl například hudební skladatel Leoš Janáček.

Sdílet článek