Nevíte, kam vyrazit s rodinou? Máme pro vás prima tip!

Dovolená na Vysočině

Máte už dost hřiště za domem a rádi byste vyrazili na dobrodružný výlet se všemi členy rodiny? Objevte místo, kam to nemá nikdo daleko, zabaví se malí i velcí a kromě zábavy venku si pochutnáte na místních specialitách. Že jste o zábavním parku ještě neslyšeli? Pak vyrazte na Vysočinu, do tříkilometrového areálu se strašidelným hradem, 3D kinem i westernovým městečkem! Toto místo je ideální nejen pro rodinné akce, ale též jako prostor pro teambuildingy, školní výlety anebo veletrhy a výstavy.

Čeká na vás spousta zábavy

Dovolená na Vysočině využívá skvělé polohy, díky níž to sem má každý kousek a je dostupná rovněž pro zahraniční turisty. Ti ocení možnost hned několika variant ubytování. V létě si najděte místo v kempu, zarezervujte mobilní dům a nároční klienti určitě rádi využijí komfortní hotel či srubové apartmány. Areál plný zábavy umožňuje vstup do starého westernového městečka, kde si užijete pravou atmosféru divokého západu. Pro děti jsou připraveny zoo park se zvířaty, aquapark i zážitkové atrakce. Dovolená s dětmi v ČR může znamenat skvělý odpočinek a ochutnání specialit.

Je čas se přesunout ze světa divokých kovbojů mezi strašidla. Zavítejte do děsivého zámku, jenž byl přetvořen z historické sýpky, a kromě strašidelného výtahu se můžete těšit na tři patra s fantastickými expozicemi. Uslyšíte dětský křik a pištění, protože všude kolem vás budou pavouci, kostlivci, lebky i čarovné hůlky. To vše za tajemných zvuků linoucích se z 3D kina.

Zábava pro dospělé

Pro výlet do areálu plného atrakcí a programu si rezervujte minimálně celý den. Dovolená v ČR se stane pravidelnou zastávkou nejen v letních měsících, protože tady legrace nekončí prakticky nikdy! Tatínkové rádi vyrazí do military offroad areálu plného adrenalinových zážitků. Prohlédnete si motorky, terénní auta, bojová vozidla a otestovat můžete i zdejší závody. Originální dovolená s dětmi v České republice bude skvělá za každého počasí a pestrý, různorodý program učaruje malým princeznám, velkým klukům i dospělým.

Sdílet článek