Jan Kruliš vyměnil hokejový tým za poradenství ve společnosti DRFG

David Rusňák

David Rusňák má v týmu cenného hráče – bývalý profesionální hráč ledního hokeje a reprezentant České republiky Jan Kruliš změnil oblast svého působení. Hokejový dres vyměnil za oblek a nastoupil do investiční společnosti DRFG. Nyní radí klientům, jak správně zacházet s investicemi. Kruliš se ale ve finančním světě neocitl jen tak z ničeho nic, jeho kariéře v DRFG předcházela i bohatá praxe třeba v makléřském prostředí. 

Na pozici investičního poradce se Kruliš ve společnosti DRFG vrátil zpět do světa sportu, a to právě díky konzultantským službám pro profesionální sportovce. Dokonce vede i vlastní tým poradců s investicemi. Jako bývalý profesionální sportovec ale čerpá také z této části své kariéry, protože pomáhá i hokejistům nebo fotbalistům, kteří po konci sportovní kariéry čelí finančním problémům a mnozí z nich dokonce upadají do i dluhů. Velký problém, se kterým se tito sportovci musí potýkat, je život v bublině, ze které se těžce po konci kariéry vstupuje do normálního života. Řada z nich často vloží svou důvěru do špatných rukou a naletí nevýhodným investicím. S orientací ve světě dluhopisů a fondů jim nyní radí právě Jan Kruliš, aby bývalí sportovci nenaletěli a neinvestovali do letadel. 

Konzultant DRFG se může chlubit kariérou po boku Jágra i Eliáše

Bez diskuze skvělé recenze má Krulišův bývalý sportovní život. Jako profesionální hokejista si zahrál v extralize, a dokonce také v reprezentaci. Hrál vedle takových hvězd, jako je Jaromír Jágr, Patrik Eliáš, Tomáš Plekanec, Marek Židlický nebo František a Tomáš Kaberle. Během své kariéry nastupoval za tým Poldi Kladno a Kometa Brno. Dohromady Jan Kruliš odehrál skoro šest set zápasů a vysloužil si přes 200 kanadských bodů. Kariéru hokejisty ukončil v roce 2007 a od té doby se mu daří právě ve světě financí. A práce pro společnost Davida Rusňáka je pro něj navíc skvělou příležitostí, jak pomáhat i ostatním bývalým sportovcům.