Získejte plot na míru

Schází vám na zahradě soukromí? Rádi byste se trochu oddělili od sousedů, frekventované silnice a odclonili okolní ruch? Ideálním řešením je použití plného plotu, který bude plnit funkci protihlukové stěny a zajistí vám klid bez neomalených pohledů kolemjdoucích. A jaký že plot si to máte pořídit? Naším tipem je jednoznačně betonový plot. Jde o univerzální typ oplocení, který splňuje všechny potřebné vlastnosti správného plotu.

Je to velice variabilní prvek, který si můžete uspořádat podle potřeby sami. Máte na výběr dekorbarvutvar zakončení i výšku. Díky tomu plot maximálně přizpůsobíte vašemu domu a také celkovému vzezření ulice. Není dobré se výrazně odlišovat, protože celkově potom plot i celý dům působí nepatřičně a nezapadá do konceptu dané ulice či čtvrti. Je nám jasné, že ne každý si dokáže představit, jak bude plot vypadat s dekorem štípaného kamene a s dekorem cihliček. Proto jsme pro vás připravili vizualizační aplikaci. Když ji otevřete, bude po vás chtít parametry plotu. Jakmile je zadáte, vykreslí vám výsledný plot. Můžete měnit parametry plotu a pozorovat změny vzhledu. Díky tomu si snáz vyberete ten pravý plot a budete s ním spokojeni.

Nevěříte on-line aplikaci a chcete se přesvědčit na vlastní oči? Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Tupadlech u Čáslavi, kde najdete dostatek materiálu pro inspiraci. Chtějte kompletní plot i s montáží. To je totiž ideální pro ty, kteří nemají čas stavět plot svépomocí, nebo si do ní ani netroufají. Chcete-li betonový plot na klíč, ozvěte se nám. Rádi vám zpracujeme nabídku na míru, domluvíme termín a přijedeme vám instalovat plot na klíč. Nemusíte se bát členitého terénu či horšího přístupu k pozemku. Naše technika si poradí s ledasčím. Neodkládejte stavbu plotu na neurčito, teď je ten správný čas.

foto: www.betonoveploty.net