Využijte povinného nošení roušek k propagaci vašeho podnikání

Rouška s potiskem

V dnešní době korona krize má mnoho podnikatelů hlouběji do kapsy kvůli odlivu zákazníků. Je proto více než kdy jindy důležité, propagovat vaše podnikání při jakékoli příležitosti, ovšem tak, aby to bylo co nejlevnější. Tyto i další podmínky na jedničku splňují reklamní roušky s potiskem.

Jak zvolit nejefektivnější reklamní předmět

Mezi hlavní vlastnosti reklamního předmětu by měla patřit užitečnost, praktičnost a možnost pravidelného každodenního využití. Povinnosti nosit roušky se nezbavíme ještě hodně dlouho, je to tedy ideální médium, na které můžeme umístit naši reklamu, aby ji vidělo co největší množství lidí. Mezi výhody reklamní roušky patří:

· Nízká cena – reklamní roušky můžete pořídit již od několika korun za kus.

· Užitečnost – lidé, kteří od vás dostanou zdarma roušku s potiskem, ušetří spoustu peněz za nákup roušek jednorázových.

· Účinnost – roušku nosí každý člověk na obličeji, takže je neustále viditelná.

· Efektivita – i přes nízkou cenu uvidí reklamní roušku za dobu její životnosti desetitisíce lidí.

· Daňová uznatelnost – reklamní rouška splňuje podmínky pro odpočet ze základu daně.

Konec roku je ideální dobou k rozdávání dárků

Pokud chcete udělat svým zákazníkům a obchodním partnerům radost opakovaně nositelnou reklamní rouškou, nyní na konci roku k tomu máte ideální příležitost. Každý ocení, když dostane zdarma něco, co se mu hodí. Díky praktickému dárku si vás lidé zapamatují, a příště, když budou potřebovat opět něco z vašeho sortimentu, obrátí se znovu na vás. Potenciál reklamní roušky s potiskem je navíc v tom, že ji lidé nosí na veřejných místech, jako jsou supermarkety či MHD. Pokud bude mít vaše rouška nápaditý design, všimnou si jí desetitisíce lidí, kteří se mohou v budoucnu stát vašimi dalšími zákazníky.