Vydrží vaše zásilka hrubé zacházení v dodávkách i depu přepravní společnosti?

Každým dnem putuje po našich silnicích ohromné množství balíků, které hledají svého majitele. Tento fenomén je způsobený více jak čtyřiceti tisíci aktivními e-shopy na území České republiky. Ne všechny z nich však dorazí do cíle v pořádku, přičemž na vině je většinou nevhodná kompletace. Na co si rozhodně musíte dávat pozor? 

Pevný karton 

Alfou i omegou úspěchu jsou kvalitní kartonové krabice vytvořené buď ze tří, či z pěti na sebe nalepených vrstev. Chcete-li si dopřát opravdovou jistotu, zvolte raději druhou zmíněnou možnost, protože lépe odolává mechanickému namáhání v nejrůznějších podobách. Většina přepravních firem vyžaduje stálý tvar obalu v podobě válce, krychle či třeba kvádru.

Nezapomínejte ani na další obalový materiál, jímž je hlavně výplň a lepicí páska. První kategorie nejčastěji přichází v podobě kartonové střiže, FLO-PAKU, bublinkových folií nebo papírové vlny. Účelem těchto prostředků je perfektní fixace zasílaného zboží, aby odolalo prudkým pohybům, otřesům i pádům na zem. Věřte nám, že dodávky i depa občas představují válečnou zónu. 

Ušetřete čas i peníze 

Myslíte-li to s podnikáním vážně, velmi rychle začnete zasílat stovky balíků měsíčně. V takových případech je nutné ušetřit co nejvíce času během balení, přičemž samozřejmě musíte vzít v potaz i cenu jednotlivých potřeb. Neustálá optimalizace je klíčem k úspěchu. 

Přesně proto byste měli vyhledat pouze spolehlivé dodavatele s dostatečnými skladovými zásobami, širokým výběrem rozdílných druhů krabic a co nejpřívětivějšími cenami. Daný úkol není vždy jednoduchý. Dobrým příkladem je třeba známý obchod s internetovými stránkami box48.cz. Dočkáte se nejen bezkonkurenčních cen a pestré škály položek, nýbrž i možnosti nechat si vytvořit materiály na přání.