Vydejte se na poznávací zájezdy po Evropě

Poznávací zájezd Norsko

Dovolená nemusí být spojená vždy jen s lenošením na pláži. Může vás obohatit, přinést nové poznatky, naučit nové věci. Načerpejte sílu z kulturního dědictví, přírodních krás a tradiční kultury evropských zemí. Díky profesionálním průvodcům navštívíte ta nejhezčí místa, neminete žádné zajímavé památky a neuniknou vám ani důležité informace o dané oblasti.

Za historií, uměním a dobrým vínem do Francie

Vypravte se na zájezd do Francie, v rámci kterého navštívíte i romantickou Paříž. Čeká na vás muzeum Louvre, úžasná architektura v podobě Eiffelovy věže, procházka po luxusní třídě Champs-Élysées nebo uměleckém Montmartru. Budete mít dostatek času na posezení ve stylové francouzské kavárně i na nakoupení originálních produktů z pařížských butiků. Poznávací zájezd Paříž, to je výprava za architekturou, historií a kulturou. Nechte se okouzlit Francií a jejím hlavním městem!

Načerpejte energii v Itálii

Itálie představuje místo dokonalého mixu moderního životního stylu a historie. Atmosféra starého Říma na vás dýchne téměř ze všech jeho zdí. Nechte se okouzlit vnitřní sílou ohromujícího Kolosea, krásou Fontány di Trevi, jedinečnou výzdobou Sixtinské kaple. Poznávací zájezdy Řím vám představí tuto evropskou metropoli plnou historie ve vší své kráse.

Za přírodou do Norska

Pokud preferujete přírodu a klid, využijte poznávacích zájezdů za krásnou přírodou, kterou nabízí například severské země. Poznávací zájezd Norsko – od Redok.cz vám přinese nezapomenutelné chvíle. Zažijte divokou přírodu, norské fjordy a jezera. Vypravte se na souostroví Lofoty a Vesterály nebo se vydejte po stopách trollů.

Poznávací zájezdy jsou ideální pro cestovatele, kteří si chtějí ze své dovolené něco odnést, vrátit se s novými zkušenostmi, poznatky a vědomostmi. Patříte-li mezi ně i vy, vyberte si své vysněné místo a vyrazte vstříc novému dobrodružství!