Vybíráme dodávku

pronájem dodávky v Praze

I vy možná patříte do skupiny podnikatelů, kteří potřebují kvalitní a praktický vůz kvůli převozu zboží či materiálu. Ideálním řešením je pořízení dodávky, do které naskládáte vše, co je potřeba. Pokud už jste se rozhodli pro její koupi, velmi pravděpodobně jste jako první koketovali s myšlenkou, že byste si pořídili úplně nový vůz. Přirozeně, tato alternativa se jeví jako nejpohodlnější a nejjistější. Samozřejmě to ale poznáte především na ceně. Ta je opravdu i několikanásobně větší než u ojetého vozu. A do toho se chce málokterému podnikateli jít. Dobře totiž vědí, jak automobily ihned po koupi ztrácejí na hodnotě. Dříve než s novou dodávkou zaparkujete před svým domem, ztratí až 30 % z celkové ceny.

Použitý vůz může být řešení

Nabízí se tak nákup použitého vozu. Není se proč bát, nenabádáme vás ke koupi žádné ojetiny. Pořídit můžete vůz, jenž je jen mírně opotřebený. Záleží určitě na znalostech i na štěstí, ale před takovouto koupí se můžete také pěkně zapotit.  Na vině je nepřeberné množství alternativ a rozdílnost jejich stáří, původu, počtu najetých kilometrů i cen.

Co je potřeba vzít v úvahu? Nenechte se zlákat malým množstvím najetých kilometrů. Může jít o dodávku, jež jezdila krátké trasy v rámci jednoho města. A právě vinou stylu „brzda, plyn“, může mít i přes nízký počet kilometrů to nejlepší za sebou. Naopak dodávky, které počtem najetých kilometrů většinu kupujících odrazují, jezdily mnohdy dlouhé trasy a na jejich kondici to jde znát. Žádné časté brždění na semaforech a křižovatkách, prostě jen čistá jízda.

Nekupujte, půjčte…

Kupovat novou či ojetou dodávku samozřejmě neznamená jediná dvě možná řešení. Nabízí se i možnost si dodávku půjčit či dlouhodobě pronajmout. Vyplatí se to zejména tam, kde potřebujete vyřešit konkrétní situaci, například převážet pouze sezónní materiál či zboží. V takovýchto případech vás vyjde půjčení i pronájem dodávky podstatně výhodněji. Neřešíte navíc nutnost disponovat velkým obnosem peněz, nebo platit měsíční splátky. Zajímají vás konkrétní možnosti a ceny? Doporučujeme obrátit se na odborníky. Hledáte-li v hlavním městě, nabízí se některá půjčovna dodávek v Praze. Možností na pronájem dodávky v Praze je opravdu mnoho.