Vlastníte provozovnu?

Stále pracujete pro někoho jiného, ale v duchu si sníte o vlastním ateliéru, provozovně, salónu. Možná i vy uděláte první krok, od kterého je již jen kousek od splnění vlastního snu. Proč se rozhodnout, že do toho půjdete? 

Posvítíme si na novou životní etapu

Vlastní pracoviště bude vybaveno přesně podle vašich představ. Již tam nebude tma a nepohodlí, se kterým se denně setkáváte na vaší současné pozici. Nyní zde budou bezpečná prachotěsná svítidla. Je libo LED panely, se kterými bude váš účet za elektřinu stále na uzdě? 

Na novou životní etapu je dobré si pořádně posvítit. Provozovna se stane místem, kde se budete těšit. Budete si zde tvořit svůj vlastní svět, kde budou platit vaše vlastní pravidla. 

Můj dům, můj hrad

Budete konečně pracovat sami na sebe. Zařídit si živnostenský list je snadné a obory, ve kterých se budete pohybovat, si můžete postupně přibírat. Například díky franšízám snadno rozvinete svůj podnikatelský talent. 

Ve vaší provozovně budou platit vaše pravidla. Konečně zde budete určovat atmosféru i prostředí. 

Žádné home office

Pandemie ukázala, jak nebezpečné je být na home office. Lidé na home office si odtrpěli dlouhé měsíce v sociální izolaci. Nebyli zvyklí na běžnou sociální interakci, neměli srovnání s dalšími pracovníky. 

Ale především neměli pevnou pracovní dobu. Často po nich zaměstnavatelé chtěli, aby dokončili pracovní den až ve chvíli, kdy bude splněn daný úkol. A ten rozhodně nezabral jen pár hodin. Výsledek? Přepracovaní lidé, kteří byli navíc svými rodinnými příslušníky nuceni vykonávat v pracovní době i domácí práce. Konec! Vlastní provozovna vás přivítá. Soukromá, pohodlná, přesně podle vašich představ. 

Už máte novou adresu? 

Už se těšíte, až si zařídíte vlastní kancelář nebo provozovnu? Bylo na čase. Udělejte první krok a vybavte si prostor podle svých představ. Bude potřeba se zamyslet nad tím, jakou podobu bude mít váš sen ve skutečnosti. 

Už se těšíte?