Víme, jak vybrat a kde koupit inzulinové jehly

inzulinové jehly

Potřebujete si pravidelně kontrolovat hladinu krevního cukru a následně doplňovat inzulin, aby se hodnoty vrátily do optimálního rozmezí? V takovém případě vám ve výbavě jistě nechybí inzulinové jehly. Jde o zdravotnickou pomůcku určenou především pro diabetiky. I když se to možná nezdá, nabídnou inzulinové jehly hned několik různých variant a mohou se lišit v drobných detailech. Podle čeho se orientovat při výběru těch nejlepších a kde je můžete zakoupit? To se dozvíte v tomto článku.

Jak poznat dobré inzulinové jehly

Někoho možná překvapí, že u inzulinových jehel je možné hledat speciální parametry. Konkrétně si všímejte například toho, jestli je povrch elektricky vyhlazen. To případně v kombinaci se silikonovým povrchem pomáhá snížit tření, což znamená i menší bolestivost v místě vpichu. Aplikace inzulinu je díky kvalitním jehlám o poznání příjemnější.

Nákup ve specializovaném internetovém obchodě

Kvalitní inzulinové jehly snadno nakoupíte ve specializovaném internetovém obchodě zaměřeném na pomůcky pro diabetiky. K dispozici máte výběr z jehel o různých průměrech a velikostech tak, aby bylo možné objednat takové, které budou kompatibilní s konkrétním inzulinovým perem. Samozřejmostí jsou také výhodné ceny za celá balení jehel. V krabičce jich běžně bývá 100 kusů.

Nezapomeňte na další praktické pomůcky pro diabetiky

Základním kouskem vybavení každého diabetika je glukometr. S jeho pomocí si změří, kolik je vlastně potřeba doplnit inzulinu. Aby toho nebylo málo, je potřeba pořizovat také další pomůcky, jako jsou odběrová pera, lancety a testovací proužky. Naštěstí se znalostí toho správného e-shopu, kde všechno najdete na jednom místě, s tím rozhodně nebude sebemenší problém a snadno doplníte zásoby potřebného vybavení pro život s cukrovkou.

Sdílet článek