Už jste to slyšeli? Batoh si dnes už sestavíte sami!

sportovní batoh

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Kvalitní značka, které fandí řada českých sportovců i amatérů nadšenců do různých outdoorových aktivit, sází především na originalitu a to v každém detailu svého vzhledu a funkčnosti. Sportovní batoh už dávno neplatí za zbytečnou přítěž na procházkách, cyklistických výletech či extrémních sportech. Díky speciálnímu řešení vám garantuje využití prakticky při jakékoliv akci a za každého počasí. Stačí jen vybrat správnou variantu, pro vás atraktivní barevné zpracování a samozřejmě cenově dostupné řešení.

Batoh s páteřákem

Internetový obchod zaměřený na cyklistiku a MTB mají na svědomí tvůrci Singltreků v České republice. A právě tady naleznete zcela nové, neotřelé a jedinečné pojetí batohů. Vybrat si můžete nejen barvu, ale též samozřejmě obsah batohu a jednotlivé díly, díky nimž si nakombinujete svůj batoh přesně podle svých individuálních potřeb. Batoh na kolo přece musí být připravený nejen pojmout pláštěnku, ale rovněž náhradní oblečení, lahev na pití či udržet přilbu a další potřebné sportovní náčiní. Velmi populární se stávají zádové díly, jež jsou základním prvkem konceptu originální batožiny. Díky zádovému dílu svému tělu dopřejete maximální komfort a zároveň jistou ochranu. Původní myšlenkou je totiž samotný fakt, že každý, kdo batoh aktivně využívá, by se neměl spokojit s běžným průměrem, ale měl by si batoh sestavit přesně podle sebe, což vám právě speciální outdoor batohy zajišťují.

Chytrý batoh v každé velikosti

Batohy jsou navrženy ve spolupráci se sportovci. Ti přesně vědí, co během pobytu na kole, na horách anebo na skalách nemůžete postrádat. Proto se nabízí externí uchycení sněhových lyží, snowboardu, horského vybavení v podobě cepínu, lopaty či helmy a též spacího pytle nebo lavinové sondy. Odolné řešení včetně zajímavých barevných kombinací zaujme doopravdy každého. Nechte se očarovat i vy!

Sdílet článek