Strojírenská zařízení na přání zákazníka

Strojírenství je skutečně hodně obsáhlé odvětví, v němž se najde dostatek zájemců o nejrůznější služby a výrobky. Patříte-li mezi ně, je nejlepší se obrátit na ty nejzkušenější, kteří umí připravit vše potřebné na přání svých zákazníků.

Moderní technologie na zpracování odpadu

Akciová strojírenská společnost Žďas zahájila svou činnost již v roce 1951. O několik let později dokončila vývoj a začala vyrábět mechanické lisy podle vlastní konstrukce. V současné době se zaměřuje na tvářecí stroje, výkovky, odlitky, paketovací lis, na dělení materiálu, hydraulické systémy a mnoho dalšího. V nabízeném sortimentu nechybí ani zařízení pro zpracování kovového odpadu. Konkrétně se jedná například mobilní nůžky na šrot se střižnou silou od 400 do 730 tun s dieselovou nebo elektro variantou pohonu. Toto jedinečné technické řešení patří k nejprodávanějším v Evropě, navíc se snadno ovládá a přepravuje. Zpracování kovového šrotu obstarají též stacionární nůžky, kde lze stříhat i omezeně paketovat vhodný šrot, který se plynule zaváží bez sklopné násypky. Tato robustní konstrukce spolehlivě pracuje v extrémních klimatických podmínkách.

Nástrojárna a dodání náhradních dílů

Ve společnosti se zaměřují na vývoj a produkci hydraulických systémů. Například se boky osazují hydraulickým prvky, ventily, používají se hydraulické lisy apod. Specializovaná pracoviště dovedou dělit všechny typy materiálů, tedy kovové, nerezové, plastové, pryžové, skleněné a keramické. K rozdělování se přistupuje podle výkresů a údajů v elektronické podobě, vznikají 2D a 3D tvary. K důležitým činnostem se řadí opravy obráběcích strojů, záruční a pozáruční servis, kdy se zajišťuje běžné i havarijní opravování, technické prohlídky, provozní a poruchová diagnostika. Není problém dodávat náhradní díly a poskytnout odborné poradenské služby.

Sdílet článek