Staňte se novou posilou realitní kanceláře

realitní makléři

Práce realitního makléře zní vznešeně, vždyť každý ví, jak se kolem nemovitostí točí hodně peněz. Máte rádi výzvy? Potom se staňte úspěšným v této činnosti, kde se budete setkávat s mnoha lidmi.

Nabídka práce v realitách

Sháníte zajímavé zaměstnání, kde se stanete pány svého času? Realitní kancelář Královské reality působí ve skupině Home 4 People a.s.. Dále patří k Národnímu Realitnímu Holdingu a.s. a mezi členy Realitní komory České republiky. Reality České Budějovice nabízí důvěryhodné zázemí s pevnou základnou. Vyhoví všem, kdo projeví zájem o pronájmy a prodeje bytů, domů, pozemků, rekreačních a komerčních objektů. V současné době probíhá náborová akce, aby se mohl rozšířit dosavadní tým. Nemovitosti České Budějovice se stanou vašim působištěm, kde lze odstartovat úspěšné tažení díky školením a certifikacím zdarma.

Čekají na vás nadstandardní provize a firemní benefity, například v podobě dalšího vzdělávání, služebního automobilu nebo telefonního tarifu. Za svou práci obdržíte až 81% provize. Co se týče požadavků, připravte si živnostenský list. Dále potřebujete dobré komunikační schopnosti a zájem o pravidelné vzdělávání. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte pana Lukáše Krále na telefonu 777028190. K dispozici je také emailová adresa kral@home4people.cz.

Co obsahuje práce realitního makléře?

Pracovníci v realitách potřebují oplývat silnými schopnostmi v argumentaci a komunikaci. Vyžaduje se zvládání zátěžových situací. Realitní makléři zjišťují aktuální stav trhu, tipují potencionální zájemce a následně s nimi jednají. Konají návštěvy nemovitostí s případnými kupci bytů, domů a jiných nemovitostí. Rovněž dochází ke smlouvání o ceně a k sepsání smlouvy. Nevyhnou se jednáním s odhadci, advokáty a katastrálními úřady. Přistupují-li ale k práci aktivně, nemine je profesionální i osobní růst.

Sdílet článek