Sháníte univerzální dárek pro každého? Tady je!

Jsou lidé, kteří mají dar vybírat dokonalé dárky. Vždy přesně vědí, čím druhému udělat radost. Už několik měsíců před slavnostním dnem nadšeně sbírají informace a shání ten dokonalý dárek pro kamaráda, tatínka, kolegu. Pak jsou ale mezi námi tací, kteří nikdy neví, co darovat, a na poslední chvíli celí zpocení hledají inspiraci v různých e-shopech, fórech a článcích. Patříte do té druhé skupiny a právě se vám toto děje? Tak to jste se ocitli na tom správném místě! Poradíme vám.

Představujeme dárek, který překvapí a potěší

Ať už sháníte něco pro přítele, kolegu v práci nebo babičku, tady si vyberete. Dárek, který vám chceme představit, je totiž univerzální a hodí se opravdu pro každého. Bude z něj mít dokonce radost i ten, který dopředu řekne, že k narozeninám nic nechce.

Představte si dřevěnou bednu. Obdarovaný netuší, co to je. Bedna je krásná, ručně vyrobená, nenese na sobě žádné logo. Co to asi může být? A jak je možné se vlastně dostat dovnitř? Bedna nemá žádné otevírání, žádné víko. Obdarovaný už je napjatý jako struna a v tu chvíli si všimne páčidla. Ano, aby získal svůj dárek, musí použít páčidlo, kterým bednu otevře. 

Univerzálnost dárku spočívá v tom, že v bedně pak už může být cokoliv, co má oslavenec rád. Jak bude asi nadšenec do koktejlů šťastný, když v ní najde vše potřebné pro výrobu Tequily Sunrise? Pořiďte mu to a uvidíte sami. 

Co může být obsahem dárkové bedny?

Omrkněte dárkové boxy a vyberte obsah, který obdarovaného nejvíc potěší. Stačí jen vědět, kterou značku má rád, a podle toho vybírat.
Pro milovníky čokolád například existují boxy plné výrobků značky Nutella, muže jistě potěší boxdárek plný kvalitního alkoholu a slaných pochutin. Je tu také dárková bedna určena všem, kteří holdují kávě nebo slaným lupínkům, a nechybí ani luxusní box pro dámy plný kosmetiky a šampaňského.