S autorizovaným servisem Škodovky bude o váš vůz postaráno

Pokud jste si zvolili značku, která provází české a československé dějiny už více než celé století, je jasné, že sázíte na tradici a také máte originální vkus. Škoda totiž už několik generací zdobí české silnice a jde ruku v ruce i s moderní dobou. 

Až se naplno rozvine elektromobilita, bude moci tato značka říci, že nic nezaspala. Přichází totiž i s modely, které potřebují ke svému provozu právě toto ekologické palivo. Dalším plus Škodovek je rozsáhlá síť autoservisů, na opravu nebo preventivní prohlídku nebudete čekat nijak dlouho. Pokud zkušení zaměstnanci servisů odhalí závadu na vašem voze, okamžitě ji napraví. Stačí zavolat a domluvit si termín, skutečně, nic složitého!

Pomoc pro vás bude připravena kdykoliv

Údržba vozidla je důležitá, ale v některých případech bude nutné připravit si i náhradní díly. Ty, které má k dispozici Škoda servis Praha, mají originální původ a jsou tedy zárukou vysoké jakosti. Vydrží tedy v provozu opravdu dlouho, a navíc je na ně poskytována plná záruka. Škodovka totiž svým dílům stoprocentně věří! 

Je jasné, že potřebujete vůz co nejdříve, ať už na cesty do práce, na nákupy nebo na víkendovou chatu. Servisní technici se vám tedy budou snažit vyjít maximálně vstříc. Pokud tedy dáváte přednost tradiční české značce, je tomu tak jistě i kvůli možnosti rychlého servisního zásahu, na nějž je spolehnutí. A co dalšího je výhodou podobného nákupu?

Šeková knížka na předplacený servis

Až pětiletý předplacený servis je také plně k dispozici všem, kdo mají v garáži starší model značky Škoda. Stačí splnit jedinou podmínku, tento model musí být starší než čtyři roky. Díky šekové knížce je možné uspořit až dvacet procent financí a je tedy pravda, že se rodinné kase značně odlehčí. Opravy automobilu jsou totiž někdy hodně nákladné.

Zdroj/ foto:skoda-storyboard.com