Rekvalifikační kurzy vám pomohou k vysněné práci

Rekvalifikační kurzy

Děláte práci, která vás přestala bavit? Stále sníte o úplně jiném oboru, ale neměli jste v životě zatím štěstí. To vše můžete změnit vlastními silami, stačí se rekvalifikovat. Úřad práce neustále nabízí nové pracovní pozice, buďte připraveni, až narazíte na konkurz na vaši vysněnou! 

Skvělý start do nového života

Člověk je ke změnám donucen okolnostmi. Někdy jde o velice těžké rozhodnutí, ale většinou posléze zjistí, že jakmile se zavřou jedny dveře, otevřou se zcela jiné. Proč by nemohl být tento nový vstup o dost lepší než dosavadní? Někdy postačí absolvovat vhodný kurz, abyste uměli něco navíc. Rekvalifikační kurzy jsou k dispozici v několika větších městech, kam se snadno dostanete i veřejnými dopravními prostředky. Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc – jaké cílové město je pro vás nejideálnější, tam jistě objevíte i potřebnou rekvalifikaci. 

Přehledný vyhledávač rekvalifikačních kurzů s aktuálními informacemi najdete na rekvalifikacnikurzy.cz, zkuste si vybrat vám vyhovující termín, cenu i zaměření. 

Registrace do rekvalifikačních kurzů

Nejprve si prohlédněte nabídku kurzů a posléze se snadno registrujte do vybraného termínu podle výpisu. Stačí jedno kliknutí, abyste získali více informací o rekvalifikační kurzy Plzeň. Díky jinému odkazu se dostanete na rekvalifikační kurzy Brno, kde vás třeba zaujme účetnictví a daňová evidence. Tento typ se zaměřuje na úplné začátečníky bez dosavadních znalostí, ale také na jedince, kteří si potřebují osvěžit naučené kdysi v minulosti. Asistentka, sekretářka je rekvalifikační kurz Ostrava, zaměřený hlavně na komunikaci, společenské chování, administrativu a současnou legislativu spojenou s prací sekretářky. Součástí je také autorizovaná zkouška podle hodnotícího standardu národní soustavy kvalifikací pro profesi. Po úspěšném absolvování získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR.