Prodej nemovitosti s realitní kanceláří

realitní kancelář Praha 5

Jak naložíte s nemovitým majetkem, který se vám už nehodí, ale ani v budoucnu nepočítáte s jeho využitím? Nabízí se pronájem, nebo prodej. Druhá možnost znamená, že vám ubydou starosti do budoucna. Jednoduše bude vaši budovu vlastnit úplně jiný majitel.

Úspěšně zakončený prodej

Možná máte znalosti, co vše obnáší samotný prodej domu Praha 5, ale tou nejtvrdší zkouškou je nalezení vhodného kupce. Nesejde na tom, zda jde o luxusní byt, starší domek, vilu či hospodářské stavení po rodičích, zájemci o koupi se musí umět navnadit tak, aby se prohloubil jejich zájem o danou nemovitost. Realitní kancelář s dlouholetou praxí již dobře ví, jak upoutat zájemce a neztratit je dřív, než dojde k úspěšnému zakončení prodeje. Nijak neváhejte se obrátit na realitní kancelář, kde vám obstarají služby týkající se prodeje a koupě bytu a jiných typů nemovitostí. Realitní makléř vám bude k dispozici, ujme se vás a poradí se vším, s čím si nebudete vědět rady. Pochopitelně budete mít dost času na rozmyšlení, realitní kancelář Praha 5 nejdříve přijde se smlouvou na jeden až na dva měsíce. Po vyzkoušení postupu nevyhnutelného pro prodej nemovitosti Praha 5, zhodnotíte situaci a dosavadní spolupráci, následně se svobodně rozhodnete, jestli budete pokračovat, nebo naopak.

Realitní kancelář vás nenechá v nesnázích

Znáte ten skvělý pocit, když vám v nesnázích někdo pomůže? Realitní makléř, starající se o reality Praha 5 zajistí profesionálně veškerý proces realitních transakcí a bezpečný servis. Od realitních makléřů získáte aktuální informace ohledně pronájmu nebo prodeje bytu Praha 5. Kvalitní služby zahrnují například vstupní konzultace, zpracování tržní analýzy, odhady pro byty a domy Praha 5 a další. Samotnému prodeji předchází příprava nemovitosti, úklid, vyklízení, často malování, home staging, profesionální focení, videoprohlídka atd.

Sdílet článek