Proč jsou vestavěné skříně užitečné v prostoru celého bytu?

Mít vždy uklizeno a mít možnost všechny předměty ve své domácnosti skladovat na jednom určeném místě, to je sen mnoha domácností. Vestavěné skříně zde velmi pomáhají. Ukryjí úklidové prostředky, ručníky, kosmetiku i oděvy. 

Konečně uklizeno

Vestavěné skříně se v současné době zabydlely v drtivé většině domácností. Jedná se o nejoblíbenější nábytek na míru, který realizují stolařství napříč naší republikou. Jejich výhoda oproti klasickým skříním je jasná. Zakázková výroba nábytku přímo na míru dovoluje přesnosti a dokonalému designu celé místnosti. Nic netrčí, nic nechybí. Byt je vždy v perfektním stavu. Po každém příchodu domů je vždy perfektně uklizeno. 

Ložnice je světelná a prostorná

Prostor ložnice v sobě skrývá také šatní skříň. Právě zde potřebujeme umístit všechny naše oděvy a mít jistotu, že budou vždy v perfektním stavu. Pohyblivé šatní tyče umožňují zavěsit šaty, košile a saka nad úroveň našeho běžného dosahu. Následně jediným pohybem ruky šatní tyč přivoláte a umístíte do úrovně dosahu. Oděvy jsou tak stále vyžehlené a zavěšené na ramínku. Nic nemusíte skládat a následně žehlit. Přidejte na skříň zrcadlo a máte jistotu, že se místnost opticky zvětší. 

Úklid jedna báseň

Mnohé byty doslova zápasí s tím, kam umístit kosmetiku nebo úklidové pomůcky. Vestavěné skříně jsou zde opět užitečným pomocníkem. Snadno zde skryjete všechny prachovky, vysavač, mop a kyblík, ale také například kosmetiku, kterou jste nakoupili do zásoby. Úklid tak bude mnohem snadnější, jelikož v místnostech nebudete zakopávat o momentálně nepotřebné předměty. 

Vestavěné skříně se hodí jako ideální úložný prostor pro oděvy v dětském pokoji. Snadno do nich skryjete nejen školní brašnu, ale také vytřízené oděvy. Udržovat pořádek v pokoji a vést dítě k samostatnosti se vám podaří velmi snadno. Přidáním zrcadla opět místnost opticky zvětšíte.