Přihlašování do kurzu angličtiny je jednoduché. Ale jaký kurz si vybrat?

Podzim bývá ve znamení nových začátků. A to zejména ve spojení se školním rokem. Školní rok začíná i ve školách jazykových a ve většině z nich jsou jazykové kurzy už v plném proudu. Ale přihlásit se do nich můžete stále! Jak na to?

Občas si studenti vůbec neví rady, jaký kurz vybrat, jaká forma je pro ně dobrá, jak se na kurz přihlásit a podobně. To jsou však zbytečné útrapy, protože u nás jde vše jak po másle! Pro jistotu jsme pro vás ale připravili tento článek, který vám zdánlivě složitou cestu ke kurzu angličtiny co nejvíce usnadní.

Výhody individuálních kurzů angličtiny

Jak již napovídá samotný název, individuální kurzy jsou specifické tím, že je kladen důraz na individuální přístup ke studentovi. Student si sám zvolí den a čas kurzu. Pokud mu do výuky něco vleze, může hodinu přesunout (avšak s určitým časovým předstihem). Celkově je výuka velmi pružná a flexibilní. 

Vše se řídí podle požadavků daného jedince. Náplň výuky je taktéž ušita na míru. Před začátkem kurzu si student může udělat test jazykových znalostí a zjistit tak, o jakou úroveň kurzu angličtiny má zájem. Zároveň si žák může říct, zda se chce zaměřit spíše na psaný či písemný projev.

Výhody skupinových kurzů angličtiny

I když se to po výčtu výhod individuálních kurzů nezdá, i skupinové kurzy mají své výhody! Pokud jste společenští, nebojíte se mluvit před cizími lidmi, pak je skupinový kurz angličtiny v Brně přesně pro vás! Jak totiž nejlépe procvičovat jazyk? No přece mluvit, mluvit a mluvit. 

Českým fenoménem je, že my Češi anglicky umíme, ale bojíme se mluvit. Jedinou osvědčenou metodou je dle našeho názoru vhození do vody. Když se tedy účastníte skupinových kurzů, rozhovory s ostatními musíte absolvovat a nikdo vám nedá na výběr. S každou další lekci to pak bude jednodušší a po skončení školního roku se nemusíte bát vyrazit do světa.

Stále váháte?

Pokud si ale stále nejste jisti, neváhejte. Můžeme vám nabídnout ukázkovou hodinu. Co to obnáší? Seznámíte se s prostředím, zjistíte, zda vám vyhovuje nejen typ kurzu, ale i úroveň a budete moci probrat s lektorem, zda může vyhovět vašim požadavkům. Jediné, co je naším přáním, je, abyste byli se svým kurzem maximálně spokojení a neztratili motivaci učit se novým věcem.

Pokud jsme vám stále neposkytli veškeré informace, které potřebujete k výběru kurzu, nevadí. Stále jsme tady pro vás, a to buď prostřednictvím e-mailu, na telefonu anebo v kanceláři. Pokud vám je nejpříjemnější face-to-face komunikace, prostě se stavte u nás v Jazykové škole PELICAN a my už vám se vším poradíme.