Přepravky jsou pohotovými organizéry nejen v domácnosti

skladové hospodářství

Kvalitní dílenský nábytek, regály a přepravky jsou nezbytnou součástí každého skladu, dílny nebo průmyslového provozu. Přepravky si však lze pořídit i domů, třeba do garáže. Jsou praktické, lehké a snadno se s nimi manipuluje. Jaká je jejich nabídka?

Kvalitní přepravky pomáhají udržovat pořádek

Základem každé práce je řád a pořádek. Platí to i pro skladové hospodářství. Umíte si představit, jak by vypadalo, kdyby v něm pořádek chyběl? To by pak zaměstnanci skladu některé uložené věci nemuseli dohledat a všude by panoval zmatek. Aby se tomuto zabránilo, je třeba přísně všechno evidovat a určit každé položce své místo v regálu. K tomuto účelu často slouží přepravky, které pomáhají jednotlivé předměty správně třídit.

Přepravky v potravinářství

Oblíbené jsou zejména plastové přepravky z odolného a pevného plastu, které je možné používat i v oboru potravinářství. Pomáhají v logistice při přepravě zboží, jsou hygienické a dobře omyvatelné. Přepravky na maso se prodávají ve třech velikostech. Mají uzavřené stěny a dno a madlo, za které je možné je uchopit. Díky lehkému plastu je s nimi snadná manipulace. Přepravky na pečivo a lahůdky mají ve stěnách děrování, aby v nich uložené rohlíky, chléb a další pekařské produkty měly dobrou cirkulaci vzduchu. Velmi často se do nich totiž ukládají hned po vytažení z pece, kdy jsou ještě horké. Přepravky na ovoce a zeleninu se využijí nejen při jejich přepravě, ale také k uskladnění v domácnosti.

Transparentní přepravky

Výhodou transparentních přepravek je zejména to, že hned vidíte, co je v nich uložené. Nacházejí tedy uplatnění jako praktické organizéry, kdy chcete mít dokonalý přehled o tom, co kde máte uložené. Oceníte je v domácnosti, a to i kvůli jejich vzhledu. V nabídce jsou tyto transparentní přepravky s víkem i bez něho, a to hned v několika velikostech i tvarech.

Sdílet článek