Pracovní oblečení pro různé profese

Brno velkoobchod pracovní oblečení

Hlavně ženy chtějí neustále držet krok s módou, ale v práci si člověk nemůže moc vybírat. Existuje mnoho profesí, kde se to neobejde bez předepsaného oblečení, které vám zaměstnavatel věnuje pro vykonávání všech svěřených úkolů.

Pohodlně v pracovním

Skoro nikdo si nepřeje trávit čas v práci tak oblečený do něčeho neforemného a zároveň dost nepříjemného. Neznamená to, že když jde pouze o „pracovní“ oblečení, musí jít o něco podřadného. Naopak, firemní oblékání je populární a zaměstnavatelé se snaží vybírat modely nejen praktické, ale rovněž vysoce komfortní. Velkoobchod pracovní oblečení – Xfer si zakládá na kvalitním výběru materiálů, aby nedošlo k brzkému opotřebování po častém praní a po vysoké zátěži. Mnoho firem upřednostňuje sjednocené oblékání, aby se lehce odlišili zaměstnanci od klientů. Originální kousky získáte doplněním maličkostí, například jmenovkou nebo výšivkou s logem společnosti. Speciální výšivky rozhodně nejsou problémem a vytvoří se kdykoliv podle vašeho přání na oděvy určené pro ženy i muže. Potěší vás funkční materiály, moderní vzhled a padnoucí střihy.

Myslete na bezpečnost při výkonu práce

Zaměstnavatelé většinou poskytují oblečení zdarma a jsou si jistí, že máte vše potřebné pro vyšší bezpečnost během dělání nejrůznějších úkonů. Hlavně venku na vás číhají různá nebezpečí, když je kvůli horšímu počasí špatná viditelnost. Nikdo nehodlá ohrozit vaše zdraví a život, proto se hojně využívají druhy s reflexními prvky. Brno velkoobchod pracovní oblečení nabízí zástěry, vesty, dámské a pánské košile, kalhoty, bundy, polokošile, trička a mikiny. K oblíbenému sortimentu se řadí pánská polokošile se dvěma reflexními pruhy na rukávu a na hrudi, což zaručuje vysokou viditelnost. Dále kalhoty s reflexními vodorovnými pruhy, s nastavitelným elastickým pasem a s kapsami.

Sdílet článek