Práce z domova – bez jakého vybavení to nepůjde?

Notebooky

Pracovat z domácí kanceláře se v posledních měsících těší velké oblibě. Zaměstnavatelé využívají možnosti home office hned z několika důvodů a je evidentní, že to baví i samotné pracovníky. Mohou si totiž lépe plánovat čas a věnovat se stěžejním úkolům, které často kvůli operativním věcem v kanceláři odkládají. Avšak pokud pracujeme z domu, neměli bychom zapomínat na určitý dress code a vybavení, bez něhož se jednoduše neobejdeme. Těžko můžeme doma pracovat například na mobilním telefonu či fungovat bez kvalitní tiskárny.

Notebook je základ

Mezi žádané notebooky patří ty, jež dosahují vysoké výkonnosti a nabízí vzdálené připojení do firemních software. Pohodlné online nákupy vám umožňují pořídit si vybavení podle vlastního gusta. Kdo dává přednost žádaným značkám, může vybírat z nejnovějších modelů a typů za atraktivní ceny. Najdou se i takoví uživatelé přenosných počítačů, pro něž jsou klíčové parametry jako celková kapacita uložiště nebo operační systém. Další specifikace, jako úhlopříčka, typ procesoru či operační paměť lze navolit podle potřeby. Zejména laikové pak sází na parametry typu barva a hmotnost. Ovšem poslední zmiňovaná předvolba je neméně důležitá, zvláště pokud notebook denně nosíte s sebou domů.

Kromě samotného stroje budete potřebovat myš a klávesnici pro komfortnější práci. Dnes už najdete v sortimentu například moderní podsvícené klávesnice s nízkými klávesami i ty starší varianty v nadčasovém provedení pro psavce, kteří si chtějí uchovat pocit jako psaní na stroji.

Práce z domu se vším všudy

Pokud to myslíte s prací doma vážně, pak by vám neměla chybět ani tiskárna. Ušetříte tím spoustu času a nebudete muset myslet na to, jaké dokumenty, smlouvy či podklady jste ještě nevytiskli, a jednoduše se nebudete zdržovat. Chytré laserové tiskárny šetří čas a pracují velmi přesně díky moderním funkcím. Pokud patří tisk mezi vaši denní rutinu, pak volte takové modely tiskáren, jež disponují i funkcemi navíc – například praktickým skenováním a kopírováním. Zaručeně vás překvapí, jak tiché nové varianty tiskáren jsou, a to, že nabízejí velmi přívětivé uživatelské prostředí, vás v nákupu zajisté ještě utvrdí.