Portál recenzí a zkušeností

recenze

Možná, že vás už někdy napadlo využít internet i k něčemu jinému než k pouhému zjišťování informací a zábavě. Pokud byste zapojili svůj um, mohli byste si zkusit získat i nějaký výdělek na internetu. Ale jak? Možností je spousta a jedna z nich je psaní recenzí.

Pište své vlastní recenze a vydělávejte

Ve své podstatě je to velmi jednoduché. Řekněme, že jste vlastníkem nové mikrovlnné trouby značky ETA, kterou jste dostali zrovna nedávno jako dárek pod stromeček. A protože neleníte, již jste ji několikrát vyzkoušeli a zdá se vám, že vše funguje, jak má. Navíc jste s mikrovlnkou maximálně spokojeni a rádi byste i ostatním případným uživatelům sdělili své právě nabyté zkušenosti, že tento výrobek se opravdu povedl, a když si ho koupí, tak neprohloupí. A nyní se dostáváme k jádru celého problému. Na webových stránkách Zkouseno.cz totiž můžete napsat na mikrovlnku hodnocení, a ještě za to dostat i zaplaceno. Vše je velmi jednoduché.

Jak to všechno funguje

Úplně nejdříve ze všeho se musíte na portálu Zkoušeno zaregistrovat. Pak se přihlásíte a napíšete svoji originální recenzi. Pochopitelně nesmíte od nikoho opisovat, na plagiátorství proto zapomeňte. A pak už jen čekáte na to, jak moc se váš text ostatním uživatelům portálu bude líbit a jak často si jej budou prohlížet. Za každé jednotlivé prohlédnutí se totiž účtuje určitá částka v Kč (v řádech haléřů), která se neustále přičítá k vašemu kontu. Čím úspěšnější budete, tím více si vyděláte. První výplatu získáte už tehdy, když vaše konto překročí částku 50 Kč.

Kategorie recenzí

Jednotlivé produkty, na které uživatelé píšou recenze, jsou rozděleny do několika kategorií – auto-moto, krása a zdraví, pro děti a technika a spotřebiče. Určitě si z nich vyberete právě tu svoji. Výhoda takového výdělku na internetu tkví hlavně v tom, že vás to nestojí žádnou vstupní investici mimo chvilky vašeho volného času. Zkoušeno.cz – to jsou skutečné zkušenosti skutečných lidí – a vy můžete být jeho součástí.

Sdílet článek