Pořiďte svým dětem na zahradu dětské hřiště. FATMOOSE sestava je bude bavit!

V moderní obytné zahradě u rodinného domu musí být prostor pro trávení volného času. Dospělí na terase mohou odpočívat nebo grilovat a dětem udělá radost dětské hřiště. Je výborné ho mít tak blízko a nebýt odkázán jen na ta veřejná. Děti si na něm mohou hrát kdykoliv a jsou přitom v bezpečí domova.

Co by nemělo chybět na dětském hřišti

Každé dítě si odjakživa rádo staví domečky a hraje si v něm. Dětské hřiště by proto mělo být vybavené právě jím. Je to základ pro dětské hry na princezny i indiány. Jednou může být domeček nedobytným hradem, příště zase nepotopitelnou plachetnicí. Dětská fantazie je bohatá. Určitě nezapomeňte dětem pořídit také houpačky, šplhací lano nebo skluzavku. Všechno totiž využijí.

Bezpečné dětské hřiště FATMOOSE

Při hledání toho nejlepšího hřiště určitě narazíte i na značku FATMOOSE. Pod tímto označením se schovávají dětská hřiště ze dřeva a se spoustou vychytávek. Záleží na vás, jaké sestavě dáte přednost. Možná není špatným nápadem nechat rozhodnout vaše děti, co by si na svém dětském hřišti přály ony. Dřevěná sestava FATMOOSE je vybavená bezpečnostními madly, odolnou plachtou i bezpečnostními krytkami, aby si vaše děti mohly v klidu hrát a na hřišti se nezranily o některou z jeho součástí.

Kvalitní materiál a zajímavý design

Dětská hřiště FATMOOSE mají nápaditý design a je vidět, že si tvůrci s jejich vzhledem opravdu vyhráli. Určitě znají dobře i dětskou duši a přesně vědí, co se dětem líbí. Dnešní děti rády šplhají, houpou se na houpačce, jdou se sklouznout po skluzavce nebo na pískovišti staví z písku hrad. Ty menší si nejspíš vystačí s bábovičkami, ale děti rostou jako z vody.

Dětské hřiště ze dřeva

Na výrobu dětských hřišť FATMOOSE se používá kvalitní dřevo, které je vhodné pro venkovní použití po celý rok. Vydrží letní horka stejně jako mráz a déšť v zimě. Neváhejte některou ze sestav pořídit svým dětem co nejdříve, aby si jí do sytosti užily. Nejmenším dětem se určitě nejvíce zalíbí pískoviště. Jak porostou, začnou hřiště využívat stále více. Díky němu budou fyzicky zdatnější a pohyblivější. Dětem pohyb na čerstvém vzduchu svědčí a není nic lepšího než mít dětské hřiště přímo u rodinného domu.

Doplňky, kterými lze dětské hřiště rozšířit

K základní sestavě FATMOOSE je možné dokoupit doplňky, jako například pirátské samolepky, basketbalový koš, praktický výtah pro drobnosti, zvon, dětský teleskop nebo periskop. Vaše hřiště díky tomu bude originálem. Co třeba k volantu pořídit i lodní kormidlo nebo sirénu? Z vašich dětí se jako mávnutím kouzelného proutku stanou piráti, policisté nebo automobiloví závodníci. Děvčatům se možná zalíbí schránka na dopisy či telefon a dřevěná houpací hrazda.